SEO Reseller Hosting Paketleri

 
 Türkiye
Türkiye Lokasyon
 

Neden İsim Kaydet'i Seçmelisiniz?

Her Zaman Ücretsiz SSL

Tüm web hosting paketlerimiz ile birlikte SSL sertifikası ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Ücretsiz Yedekleme

Tüm web hosting sunucularımız periyodik olarak ve ücret talep edilmeden yedeklenmektedir.

Ücretsiz Taşıma

Diğer firmadan geçişlerde internet siteniz kayıpsız ve ücretsiz olarak taşınmaktadır.

30 Gün İade Garantisi

Tüm web hosting paketlerimizde 30 gün sorgusuz ve kesintisiz iade garantisi vermekteyiz.

Yüksek Performans

Web hosting sunucularımızda yüksek performanslı Intel Xeon E5-2697 V2 işlemciler kullanılmaktadır.

7/24 Rakipsiz Destek

7 gün 24 saat boyunca yazılım sorunlarınızda gerçek insan desteği sağlamaktayız.

Yüksek Erişebilirlik

%99.99 uptime garantisi ile İsim Kaydet müşterileri asla kötü sürprizlerle karşılaşmaz.

Müşteri Dostu

Sizi dinliyor ve kalıplara bağlı kalmadan tüm taleplerinize yetişiyoruz.

Tek Tuşla Wordpress

Lisanslı cPanel ve Wordpress Toolkit ile, tek tuşla Wordpress kurabililir ve yönetebilirsiniz.

100% SSD Alt Yapı

Samsung marka SSD'ler ile siteleriniz hiç olmadığı kadar hızlı açılacak.

Ücretsiz Türkçe Plesk Panel

Web hosting hesabınız lisanslı ve Türkçe her zaman kullandığınız Plesk Panel ile gelmektedir.

Limitlere Takılmayın

Tüm web hosting paketlerimiz Inode limiti olmadan gelmektedir. Disk alanınız size aittir.

 

Daha fazla beklemeyin ve hemen sipariş verin!

 

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

CANLI DESTEK DESTEK SİSTEMİ
 

SEO Reseller Hosting Paketleri

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak, tamamen kendisine özel IP adresi kullanarak çeşitli kısıtlamalara maruz kalmamak isteyenler için ideal olan SEO Bayi Web Hosting internette görünür olmaya özel bir katkı sunuyor.

SEO Bayi Hosting Özellikleri Neler?

İnternette sayısı milyonu bulan web sitesi bulunuyor. Web sitelerin internette görünür olmasını sağlayan, verilerin tutulmasını ve muhafaza edilmesini sağlayan ise hosting oluyor. Barındırma işlemini yapan sunucular ise gelişmiş bilgisayarlar tarafından sunuluyor. Her web sitesi ise içerisine yüklemiş olduğu veril ve dosyaları barındırmak için hosting almalıdır. SEO hosting tanımı ise arama motorlarına en uyumlu hosting olarak öne çıkmasını ifade etmektedir. SEO açılımı ile arama motorlarına uyumluluk anlamı taşır. SEO özellikle web sitelerin öne çıkmasını, arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlar. Kullanıcılar arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkan web sitelerini tercih etmektedir. Bu yüzden de web sitesi sahipleri sitelerini üst sırada tutmak için SEO’ya önem vermektedir. SEO çalışmaları siteler için farklı eylemleri içeriyor olsa da hosting anlamında bu tanım IP adresinin siteye özgü olarak belirlenmesi anlamına gelmektedir. Satın alınan hosting paketinde yer alan bir sunucudaki sitenin IP adresi birden fazla hosting sitesi tarafından kullanılıyor olabilir. Bu siteler arasında spam oluşması halinde ise IP’de bulunan diğer siteler de tehlikeye girebilir. Bu türden bir durumun yaşanmasını önlemek amacıyla SEO hosting, IP paylaşımını ortadan kaldırır. Böylece IP tek bir internet sitesi veya az sayıda müşteri paylaşımı ile hazırlanır. Bu durumda ise normal hostinglerde olduğu gibi tek bir site tarafından yapılacak olan spamdan diğer sitelerin de etkilenmesi durumu en aza indirgenir. Ayrıca arama motorlarındaki gerileme ihtimali de ortadan kalkar. SEO bayi web hosting ise bahsedilen bilgiler göz önünde tutularak her siteye farklı IP adresleri tayin etmek için kullanılır. Plesk Panel’e sahip olan bu hosting paketleri birden fazla IP’yi içinde barındırabilir. Böylece her web sitesine de farklı IP adresi verebilmektedir. Spam gibi durumların oluşmasını kesin olarak engelleyecek bu durum arama motorlarında sitenin gerilemesinin de önüne geçer.

SEO Bayi Web Hostingi Kimler Tercih Etmeli?

Bayi web hosting gibi hostingin paylaşılmasına da olanak tanıyan SEO bayi hosting farklı paketler ile kullanıcılara sunuluyor. Tercih yaparken kaç adet site barındırmaya olanak verdiğine dikkat edilmelidir. Genel olarak sınırsız trafik değerlerine sahip olduğu gibi yine trafik değerlerine de önem verilmelidir. Aynı şekilde disk sınırının da ne kadar olduğuna bakılmalıdır. SEO bayi web hostingi arama motorlarında üst sıralarda olmak isteyenler, reklam ajansları, SEO ajansları, birden fazla siteye sahip olarak backlink alışverişi yapan kullanıcılar başta olmak üzere herkes kullanabilir. İsim Kaydet müşteri odaklı olarak sunduğu hizmetiyle, her zaman en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunmak için çaba gösteriyor.

İnternet sitemizi kullanarak Hizmet ve Kullanım Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.