Hakkımızda

 

İsim Kaydet Hakkında

Temelleri 2000’li yılların ilk yarısında atılan, kurumsal kimliğine 2010 yılı itibariyle kavuşan İsim Kaydet kurumsal şirketlere kurumsal hizmet vermek amacıyla kurulan London Creative’e ait tescilli bir markadır. 10 yılı aşkın süredir artan tecrübesiyle birlikte 2021 yılında İngiltere ofisini açmış ve dünya devleriyle rekabete giren Londra merkezli Hostingo International Limited şirketini kurmuştur.

İsim Kaydet ve kalbini oluşturan ekibinin yazılım kökenli olmasının avantajını da kullanarak kullanıcılarına benzersiz ve daha önce tecrübe etmedikleri üst seviye teknik ve yazılım desteği sağlamaktadır. London Creative’in kurum kültürünün damarlarında dolaşmasıyla birlikte %100 müşteri memnuniyetine önem vermekte ve tüm kararlarını müşteri lehine almaktadır. Dünya standartlarını en iyi şekilde karşılarken, dünyanın farklı 8 noktasında hizmet verdiği veri merkezleri ile birlikte 7/24 gerçek insan desteği sağlayarak fark yaratmaktadır.

Kurumsal Yapımız

Tepe şirketimiz Kemer Yazılım AŞ, amiral gemimiz London Creative, turizm odaklı ürünler üreten Lukpu ve İngiltere merkezli Hostingo International Limited ile birlikte Yazılım, Tasarım, Turizm ve Bilişim Teknolojileri alanında 4 şirketlik bir grubuz.

Vizyon

Gelişen bilişim teknolojilerine uygun yapılar üreterek başarı ve deneyimlerimizi geliştirmek, ülkemizde ve uluslararası pazarlarda faaliyetlerimizi yükselen bir grafikle artırıp bilişim sektöründe sürdürülebilir büyümeyi korumaktır.

 

Misyon

Bilişim sektöründe "maliyet-zaman-kalite" temel prensibini koruyarak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtıp, güvenilir, çevreye karşı duyarlı, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir kurum olmayı misyon edindik.

 
 

Merak Edilenler

Hakkımızda İle İlgili Çok Sorulan Sorular

Hakkımızda

İsim Kaydet Nedir ve Ne Yapar?

İsim Kaydet, kurumsal hizmetler sunmak üzere kurulmuş bir markadır. Doruk Hosting A.Ş.'ne ait olan İsim Kaydet, kullanıcılarına benzersiz ve daha önce tecrübe etmedikleri üst seviye Hosting, Alan Adı ve Sunucu Hizmetleri başta olmak üzere teknik destek sunar.

Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

İsim Kaydet, yazılım, tasarım, turizm ve bilişim teknolojileri alanlarında hizmet sunmaktadır. Doruk Hosting A.Ş.'nin bir parçası olarak, dünya standartlarını karşılayan ve fark yaratan hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, veri merkezlerinin bulunduğu 8 farklı noktada 7/24 gerçek insan desteği sağlamaktadır.

İsim Kaydet'in Kurumsal Yapısı Nasıldır?

İsim Kaydet, Doruk Hosting AŞ'nin bir parçasıdır. London Creative ve Hostingo gibi şirketlerle birlikte çalışır. Bu grup, yazılım, tasarım ve bilişim teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir.

İnternet sitemizi kullanarak Hizmet ve Kullanım Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.