İsim Kaydet Hakkında

Temelleri 2000’li yılların ilk yarısında atılan, kurumsal kimliğine 2010 yılı itibariyle kavuşan İsim Kaydet kurumsal şirketlere kurumsal hizmet vermek amacıyla kurulan London Creative’e ait tescilli bir markadır. 10 yılı aşkın süredir artan tecrübesiyle birlikte 2021 yılında İngiltere ofisini açmış ve dünya devleriyle rekabete giren Londra merkezli Hostingo International Limited şirketini kurmuştur.

İsim Kaydet ve kalbini oluşturan ekibinin yazılım kökenli olmasının avantajını da kullanarak kullanıcılarına benzersiz ve daha önce tecrübe etmedikleri üst seviye teknik ve yazılım desteği sağlamaktadır. London Creative’in kurum kültürünün damarlarında dolaşmasıyla birlikte %100 müşteri memnuniyetine önem vermekte ve tüm kararlarını müşteri lehine almaktadır. Dünya standartlarını en iyi şekilde karşılarken, dünyanın farklı 8 noktasında hizmet verdiği veri merkezleri ile birlikte 7/24 gerçek insan desteği sağlayarak fark yaratmaktadır.

Kurumsal Yapımız : Tepe şirketimiz Kemer Yazılım AŞ, amiral gemimiz London Creative, turizm odaklı ürünler üreten Lukpu ve Hostingo International Limited ile birlikte Yazılım, Tasarım, Turizm ve Bilişim Teknolojileri alanında 4 şirketlik bir grubuz.

Neden
isimkaydet
?

Para İadesi Garantisi

Memnun kalmadığınız hizmet için soru sormadan ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz!

7/24 Gerçek Canlı Destek

Sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da operatörlerimiz canlı destek vermek için hazırlar.

Bulut Teknolojisi

Yeni nesil Intel Xeon sunucular ile internet siteleriniz hiç olmadığı kadar hızlı açılacak.

%100 SSD Sunucular

Web hosting ve sanal sunucularımızın kalbinde son nesil Samsung® SSD'ler yer almaktadır.

Vizyon

Gelişen bilişim teknolojilerine uygun yapılar üreterek başarı ve deneyimlerimizi geliştirmek, ülkemizde ve uluslararası pazarlarda faaliyetlerimizi yükselen bir grafikle artırıp bilişim sektöründe sürdürülebilir büyümeyi korumaktır.

Misyon

Bilişim sektöründe "maliyet-zaman-kalite" temel prensibini koruyarak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtıp, güvenilir, çevreye karşı duyarlı, sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir kurum olmayı misyon edindik.

MUTLU MÜŞTERİ

6586

KURUMSAL ŞİRKET

249

İNTERNET SİTESİ

12578

BAŞARILI DESTEK

6799

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.