Wordpress Hosting Paketlerimiz

İşletmenize Uygun Paketi Aşağıdan Seçebilirsiniz

Özellikler
Başlangıç
İlk Ay Sadece 1₺12 Yerine 10 Ay Öde

19.90 ₺239.90 ₺

1,00 ₺*İlk Ay199.90 ₺Yıllık

Standart
İlk Ay Sadece 2₺12 Yerine 10 Ay Öde

24.90 ₺299.90 ₺

2,00 ₺*İlk Ay249.90 ₺Yıllık

Popüler Paket Profesyonel
İlk Ay Sadece 3₺12 Yerine 10 Ay Öde

29.90 ₺359.90 ₺

3,00 ₺*İlk Ay299.90 ₺Yıllık

  Uzman  
İlk Ay Sadece 4₺12 Yerine 10 Ay Öde

34.90 ₺419.90 ₺

4,00 ₺*İlk Ay349.90 ₺Yıllık

Alan Adı 2 Adet 5 Adet 10 Adet 15 Adet
Ücretsiz Alan Adı
Ücretsiz Alan Adı
Disk Alanı 5 GB SSD 10 GB SSD 15 GB SSD 20 GB SSD
CPU %100 %100 %200 %200
RAM 1 GB 2 GB 2 GB 3 GB
Aylık Trafik Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Email Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Alt Alan Adı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Veritabanı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
FTP Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Inode Limiti Yok Yok Yok Yok
WordPress Kurulumu Tek Tıkla Kurulum Tek Tıkla Kurulum Tek Tıkla Kurulum Tek Tıkla Kurulum
Sunucu İşlemci 2x Intel E5-2697 v2 2x Intel E5-2697 v2 2x Intel E5-2697 v2 2x Intel E5-2697 v2
Sunucu RAM 256GB ECC 256GB ECC 256GB ECC 256GB ECC
Sunucu Disk Samsung SSD Samsung SSD Samsung SSD Samsung SSD
İade Garantisi 30 Gün 30 Gün 30 Gün 30 Gün
Ücretsiz SSL
Canlı Destek
cPanel
Lightspeed
CloudLinux
Node.js
Python
Promosyon Kodu ilkaybirtl ilkayikitl ilkayuctl ilkaydorttl
Başlangıç
Alan Adı 2 Adet
Disk Alanı 5 GB SSD
Aylık Trafik Limitsiz
RAM 1 GB
CPU %100 CPU
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Günlük Yedekleme
Promosyon Kodu ilkaybirtl
İlk Ay Sadece 1₺12 Yerine 10 Ay Öde

19.90 ₺239.90 ₺

1,00 ₺*İlk Ay199.90 ₺Yıllık

Standart
Alan Adı 5 Adet
Disk Alanı 10 GB SSD
Aylık Trafik Limitsiz
RAM 2 GB
CPU %100 CPU
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Günlük Yedekleme
Promosyon Kodu ilkayikitl
İlk Ay Sadece 2₺12 Yerine 10 Ay Öde

24.90 ₺299.90 ₺

2,00 ₺*İlk Ay249.90 ₺Yıllık

Popüler Paket Profesyonel
Alan Adı 10 Adet
Disk Alanı 15 GB SSD
Aylık Trafik Limitsiz
RAM 2 GB
CPU %200 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkayuctl
İlk Ay Sadece 3₺12 Yerine 10 Ay Öde

29.90 ₺359.90 ₺

3,00 ₺*İlk Ay299.90 ₺Yıllık

Uzman
Alan Adı 15 Adet
Disk Alanı 20 GB SSD
Aylık Trafik Limitsiz
RAM 2 GB
CPU %200 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkaydorttl
İlk Ay Sadece 4₺12 Yerine 10 Ay Öde

34.90 ₺419.90 ₺

4,00 ₺*İlk Ay349.90 ₺Yıllık

Wordpress web hosting Wordpress altyapısına sahip olan sitelerin sorunsuz, kolay ve hızlı şekilde kurulmasını, yönetilmesini ve sürdürülebilir hale getirilmesine yardımcı oluyor. Wordpress sistemleri ile tamamen entegre olacak şekilde geliştirilen bu sunucular eklenti ve tema gibi konularda da en iyi verimliliği sunuyor.

Wordpress Neden Kullanılmalı?

Wordpress açık kaynak kodlu, sürekli olarak geliştirilen ve özelleştirilir yapısı ile pek çok web sitesinin tercih ettiği bir hazır yazılımdır. Temelde Wordpress ile site oluşturulduktan sonra tema, eklenti veya özel kod müdahaleleri ile birlikte çok farklı web siteleri oluşturmak mümkündür. Günümüzde webde olan internet sitelerinin yüzde 40’a yakını Wordpress temellidir. Sadece bireysel siteler değil dünya çapında çok önemli olan ve yüksek ziyaretçi sayısına sahip olan siteler de Wordpress kullanmaktadır. Örneğin White House resmi internet sitesi de Wordpress ile oluşturulmuştur. Bu şekilde tercih edilmesinin farklı sebepleri bulunmaktadır. Her şeyden önce açık kaynak kodlu olması Wordpress’in özelleştirilmesine olanak tanır. Bu sayede çok özel, dikkat çekici ve amaca uygun web siteleri yapmak olanaklı hale gelir. Bunun yanında geniş eklenti ve tema seçeneği de yine bu sistemin tercih edilmesini sağlıyor. Ancak Wordpress ile siteyi sorunsuz ve stabil performans ile hayata geçirmek için belirli noktalara dikkat etmek gerekiyor. Bu noktaların başında ise Wordpress için uygun hosting seçimi geliyor.

Wordpress Hosting Nedir?

Wordpress web hosting tanımı gereğince Wordpress yapısına sahip olan sitelerin sorunsuz, stabil ve yüksek performans ile çalışmalarını olanaklı hale getiren sunuculardır. Tamamen Wordpress temelli sitelere uygun olarak geliştirilen bu sunucular ile birlikte Wordpress sorunsuz şekilde çalışır. Bunun yanında eklentiler, temalar ve diğer veriler de sunucuya tam uyumluluk sağlanması kapsamında sorunsuz çalışma özelliklerine sahiptir. Wordpress ile göz alıcı ve çok dikkat çekici siteler oluşturmak mümkünken bu özelliklerin sunulması için sunucu ile uyumunun tam olarak sağlanması gerekir. Yüksek performans sunan bu sunucular sitenin hızlı çalışmasına, eklentilerin hızlı çalışmasına ve diğer verilerin de kullanıcılar için sorunsuz şekilde erişilebilir olmasına yardımcı olur. Wordpress olarak kurulacak siteler için harika bir deneyimi İsim Kaydet farkı ile sunulan Wordpress hosting paketleri ile yaşayabilirsiniz.

Wordpress ile Hangi Siteler Kurulur?

Wordpress ile kurulacak siteler için herhangi bir sınırlama yoktur. Özellikle geliştirilen temalar, eklentiler ve kodlar ile birlikte çok değişik siteler kurabilirsiniz. Örneğin işletmeniz için e-ticaret sitesini kolayca Wordpress ile oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kendinize ait bir blog veya haberler yayınladığınız haber sitesi oluşturabilirsiniz. Arama motorları tarafından sevildiği gibi kullanıcılar tarafından da çok sevilen Wordpress için tercih edeceğiniz hosting yüksek verimlilik sunması, stabil ve kesintisiz çalışması gibi özellikleri ile birlikte web sitenizin ziyaretçileri için özel bir deneyim yaşamasına yardımcı olmayı başarıyor.

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

Canlı Destek DESTEK
Hızlı ve Kolay Yönetilen WordPress

Hızlı ve Kolay Yönetilen WordPress

İsimkaydet’in WordPress için geliştirdiği en hızlı hosting çözümü. WordPress için optimize edilmiş yönetilebilir arayüz, kolay kurulum, 7 gün 24 saat isimkaydet desteğine ve sınırsız WordPress hosting özelliği ile hızlı bir WordPress Hosting deneyimine sahip olun!

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma Desteği

Memnun olmadığınız hosting firmasından internet sitelerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. Web sitemiz üzerinden destek talebinde bulunmanız doğrultusunda uzman destek ekibimiz web sitelerinizi kayıpsız bir şekilde taşıma işleminizi tamamlamaktadır. Site taşıma işlemi bittikten sonra sizlere haber verilmektedir.

Destek Ekibi

Sorunlarına Çözüm Üretmek İçin Sabırsızlanıyoruz!

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini yerine getirebilmek için günün 24 saati sizlere destek sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz durumda her zaman yanınızda olan canlı destek ekibimiz ile anında geri dönüş alabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip kadromuz ile sunucu ve web siteleriniz emin ellerde.

Sıkça Sorulan Sorular

Wordpress sistemi kod bilgisi gerektirmeden, kolayca web sitesi kurabilme ve yönetebilmek için geliştirilmiş açık kaynaklı bir scripttir aynı zamanda sürekli olarak güncellenmektedir. WordPress scripti kullanan kullanıcılar için optimize edilmiş hosting paketidir. Dünyanın en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olan Wordpress için optimize edilmiş web hosting paketleri ile tanışın. Işık hızında Litespeed teknolojisi ve LS-Cache eklentisinden gücünü alır.

Evet, tek tuş ile, hiçbir teknik bilginiz olmadan Wordpress kurup, çalışır hale getirebilirsiniz.

Litespeed dünyanın en hızlı web sunucularını çalıştırır ve LS-Cache eklentisi gücünü Litespeed’ten alır. İnternet sitenizin açılış hızı bir anda vites arttıracaktır.

Evet, Wordpress dışında tüm PHP scriptleri web hosting paketiniz ile çalıştırabilirsiniz.

Aşırı kullanıp, başka sitelerin sizi rahatsız etmesini önlemek için bazı limitlere uyuyoruz. Böylece kesinleşmiş limitiniz ile, diğer sitelerin performans kayıpları sizi asla etkilemiyor.

Tüm web hosting paketlerimiz 30 gün kesintisiz iade garantilidir. Memnun kalmadığınızda söylemeniz yeterli, tüm ücretiniz soru sormadan iade edilecektir.

Evet, hiçbir paketimizde dosya barındırma limiti yoktur. Size ayrılmış alan sadece size aittir. Kanunlar ile uyumlu olduğu sürece, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.