Bireysel Hosting Paketlerimiz

İşletmenize Uygun Paketi Aşağıdan Seçebilirsiniz

Özellikler
Başlangıç
İlk Ay Sadece 1₺12 Yerine 10 Ay Öde

14.90 ₺179.90 ₺

1,00 ₺*İlk Ay149.90 ₺Yıllık

Standart
İlk Ay Sadece 2₺12 Yerine 10 Ay Öde

19.90 ₺239.90 ₺

2,00 ₺*İlk Ay199.90 ₺Yıllık

Popüler Paket Profesyonel
İlk Ay Sadece 3₺12 Yerine 10 Ay Öde

24.90 ₺299.90 ₺

3,00 ₺*İlk Ay249.90 ₺Yıllık

  Uzman  
İlk Ay Sadece 4₺12 Yerine 10 Ay Öde

29.90 ₺359.90 ₺

4,00 ₺*İlk Ay299.90 ₺Yıllık

Alan Adı 1 Adet 5 Adet 10 Adet 20 Adet
Ücretsiz Alan Adı
Ücretsiz Alan Adı
Disk Alanı 2 GB SSD 5 GB SSD 10 GB SSD 15 GB SSD
CPU %100 %100 %200 %200
RAM 1 GB 2 GB 2 GB 3 GB
Aylık Trafik 15 GB 50 GB 100 GB Limitsiz
Email Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Alt Alan Adı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Veritabanı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
FTP Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Inode Limiti Yok Yok Yok Yok
WordPress Kurulumu Tek Tıkla Kurulum Tek Tıkla Kurulum Tek Tıkla Kurulum Tek Tıkla Kurulum
Sunucu İşlemci 2x Intel E5-2697 v2 2x Intel E5-2697 v2 2x Intel E5-2697 v2 2x Intel E5-2697 v2
Sunucu RAM 256GB ECC 256GB ECC 256GB ECC 256GB ECC
Sunucu Disk Samsung SSD Samsung SSD Samsung SSD Samsung SSD
İade Garantisi 30 Gün 30 Gün 30 Gün 30 Gün
Ücretsiz SSL
Canlı Destek
cPanel
Lightspeed
CloudLinux
Node.js
Python
Promosyon Kodu ilkaybirtl ilkayikitl ilkayuctl ilkaydorttl
Başlangıç
Alan Adı 1 Adet
Disk Alanı 2 GB SSD
Aylık Trafik 15 GB
RAM 1 GB
CPU %100 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkaybirtl
İlk Ay Sadece 1₺12 Yerine 10 Ay Öde

14.90 ₺179.90 ₺

1,00 ₺*İlk Ay149.90 ₺Yıllık

Standart
Alan Adı 5 Adet
Disk Alanı 5 GB SSD
Aylık Trafik 50 GB
RAM 2 GB
CPU %100 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkayikitl
İlk Ay Sadece 2₺12 Yerine 10 Ay Öde

19.90 ₺239.90 ₺

2,00 ₺*İlk Ay199.90 ₺Yıllık

Popüler Paket Profesyonel
Alan Adı 10 Adet
Disk Alanı 10 GB SSD
Aylık Trafik 100 GB
RAM 2 GB
CPU %200 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkayuctl
İlk Ay Sadece 3₺12 Yerine 10 Ay Öde

24.90 ₺299.90 ₺

3,00 ₺*İlk Ay249.90 ₺Yıllık

Uzman
Alan Adı 20 Adet
Ücretsiz Alan Adı
Disk Alanı 15 GB SSD
Aylık Trafik Limitsiz
RAM 2 GB
CPU %200 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkaydorttl
İlk Ay Sadece 4₺12 Yerine 10 Ay Öde

29.90 ₺359.90 ₺

4,00 ₺*İlk Ay299.90 ₺Yıllık

Bireysel web hosting internet sitesi açmak isteyen kullanıcıların kolay şekilde internet sitesine sahip olmalarını sağlıyor. Günümüzde başlangıç düzeyinde olan kullanıcıların veya küçük işletmelerin web sitesi sahibi olmaları için gerekli olan bireysel web hosting avantajlı yapısı ile fark yaratmayı başarıyor.

Bireysel Web Hosting Neden Tercih Edilir?

Bireysel web hosting tanımı itibariyle kişisel web sitesi ihtiyacının karşılanmasını sağlayacak hosting paketleridir. Web sitelerinin internette faaliyete geçmesi, ziyaretçiler tarafından erişebilir olması ve kullanılması için hosting adı verilen sunuculara ihtiyacı vardır. Bu sunucularda sitenin çalışması için gerekli olan tüm veriler saklanır ve ziyaretçi siteye girince kullanıma açılır. Hosting paketleri farklı özelliklere sahip olur.


Bireysel web siteleri veya küçük işletmelerin markaları için açacakları siteler için ise bireysel web hosting kullanılabilir. Bu hosting paketleri ekonomik fiyatlı olduğu için avantajlıdır. Bu sayede herkesin web sitesi olmasını sağlamaktadır. Herhangi bir site açmak veya sitenin özelliklerinin ne olacağına dair kısıtlama yoktur. Sadece bireysel web hosting seçimi yaparken sunucunun disk boyutunu ve aylık bazda ne kadar trafiğe izin verdiğini göz önünde tutmak gerekir. Çok fazla ziyaretçi çekmeyecek veya küçük işler için kullanılacak olan web sitelerinin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak olan bireysel web hosting paketleri ekonomik olmasının yanında aynı zamanda kesintisiz, hızlı ve verimli çalışma olanağı da sunarak ihtiyacı doğru olarak karşılar.

Bireysel Web Hostingi Kimler Tercih Etmeli?

Bireysel web hosting tercihi pek çok kullanıcı için uygundur. Öncelikle kendisine blog sayfası açmak isteyen ve burada içerikler paylaşmak isteyenler için idealdir. Aynı zamanda isim soyadı şeklinde bir tür dijital özgeçmiş olarak açılacak olan siteler için de rahatlıkla tercih edilebilir. Bu türden web sitesi açmak özellikle internette görünür hale gelmek isteyen isimler tarafından avantaj sunar. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin adreslerini belli etmek, ürün ve hizmetlerinden bahsetmek veya benzeri amaçlar için oluşturacakları web siteleri için de bireysel web hosting tercihi doğru olacaktır. Bu sayede internette marka görünür hale geleceği gibi müşteriler için de güven verecektir.


Uygun fiyatlı bireysel web hosting paketleri arasından seçim yaparak çok kolay şekilde web sitenizi hayata geçirebilirsiniz. Web sitesi isteyenler için ideal sonuçlar yaratan bireysel web hosting özellikle deneme yoluyla hayata geçirilecek projeler için de idealdir. İlk başta çok büyük yatırımlar yapılmadan projenin seyrine bağlı olarak geliştirme isteyenler de bireysel hosting paketleri arasından seçim yapabilir. Bu kapsamda sonrasında sitenin ihtiyaçlarına göre daha farklı paketlere de geçiş yapabilirsiniz. Güvenli ve kolay kullanım sunacak şekilde sağlanan bireysel web hosting paketlerinde Wordpress gibi hazır altyapılarından diğer site yazılımlarına kadar her türden scripti kullanmanız da mümkündür. Avantajları ve fiyatları ile öne çıkan bu paketler İsim Kaydet güvencesi ile sunularak her zaman yüksek memnuniyet yaratıyor!

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

Canlı Destek DESTEK
Hızlı Hosting

Hızlı ve Güvenilir Web Hosting

İstatistiklere göre internet kullanıcılarının %80'ninden fazlası yavaş olan web sitelere ikinci defa girmemektedir. Firma olarak kullanıcılarımıza yüksek performans sağlamanın sorumluluğunu hissetmekteyiz ve sizler için sunucularımıza son teknolojiler ve yazılamlarla donattık, web sitelerinizin internet kullanıcılarına beklentilerini karşılayacak güçlü web hosting paketleri oluşturduk. %100 türkçe kullanımı son derece basit ve anlaşılır yönetim panelleri sunarak sorunsuz şekilde web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteli web hosting hizmeti almak sizinde hakkınız! Memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içinde sorgusuz para iade garantisi sunuyoruz!

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma Desteği

Memnun olmadığınız hosting firmasından internet sitelerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. Web sitemiz üzerinden destek talebinde bulunmanız doğrultusunda uzman destek ekibimiz web sitelerinizi kayıpsız bir şekilde taşıma işleminizi tamamlamaktadır. Site taşıma işlemi bittikten sonra sizlere haber verilmektedir.

Destek Ekibi

Sorunlarına Çözüm Üretmek İçin Sabırsızlanıyoruz!

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini yerine getirebilmek için günün 24 saati sizlere destek sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz durumda her zaman yanınızda olan canlı destek ekibimiz ile anında geri dönüş alabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip kadromuz ile sunucu ve web siteleriniz emin ellerde.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting veya barındırma bir web sitenin içeriklerini yani sayfalarını, resimlerini, videolarını ve diğer içeriklerini yayınlanması için internet kullanıcılarının erişebileceiği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Bireysel web hosting paketleri daha çok bloglar, küçük işletmeler ve kişisel web siteleri için tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise bireysel kullanıcıların ucuz hosting ve aynı zamanda hızlı hosting aramalarından dolayı oluşturulmuş paketlerdir.

Bireysel hosting, büyük çaptaki e-ticaret veya kurumsal web siteleri için önerilmez, bunun nedeni ise performans açısından yetersiz kalması ve barındırma alanının düşük olmasından kaynaklanmaktadır.

Alan adınızı aldıktan sonra, web sitenizi yayınlamak için hosting almanız gereklidir. Alan adınız sadece web sitenizin internetteki adı ve adresidir. Alan adı olmaz ise internet kullanıcıları web sitenize sadece IP adresiyle ulaşabilir. Hosting veya barındırma hizmeti ise web sitenizde yayınlamak istediğiniz sayfaları, resimleri veya dökümanları internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Her internet sitesi bir kaynak tüketimine sahiptir. Kötü kodlanmış internet siteleri, komşu internet sitelerine zarar verebileceği için kullanım limitlendirilmiştir. %100 CPU, 1 işlemci çekirdeği , %200 CPU, 2 işlemci çekirdeği kullanım hakkına işaret eder.
Bireysel web hosting paketinizde alan adı limitiniz ölçeğinde farklı site barındırabilirsiniz. Kontrol panelinizden eklenti alan adları başlığından ek alan adları ekleyebilirsiniz.
Tüm web hosting paketlerimiz tüm PHP 7 sürümlerini performanslı olarak çalıştırmaktadır.
Ioncube’un tüm versiyonlarını destekleyen sistemimizde, lisanslı yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.
Inode limiti web hosting hesabınızda barındırabileceğiniz en fazla dosya adedini (html, php, resim dosyaları v.b.) belirten bir birimdir. Hiçbir paketimizde Inode limiti yoktur. Tüm alan sizin kullanımınız için ayrılmıitır.
200’den fazla popüler uygulamayı, hiçbir teknik bilginiz olmadan tek tuşa ile ücretsiz olarak kurabilirsiniz.
Sunucularımızda Cron Job (Zamanlanmış Görevler) limiti bulunmamaktadır. Her dakika görev çalıştırabilirsiniz.

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.