İngiltere Bireysel Hosting Paketleri

 

Neden İsim Kaydet'i Seçmelisiniz?

Her Zaman Ücretsiz SSL

Tüm web hosting paketlerimiz ile birlikte SSL sertifikası ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Ücretsiz Yedekleme

Tüm web hosting sunucularımız periyodik olarak ve ücret talep edilmeden yedeklenmektedir.

Ücretsiz Taşıma

Diğer firmadan geçişlerde internet siteniz kayıpsız ve ücretsiz olarak taşınmaktadır.

30 Gün İade Garantisi

Tüm web hosting paketlerimizde 30 gün sorgusuz ve kesintisiz iade garantisi vermekteyiz.

Yüksek Performans

Web hosting sunucularımızda yüksek performanslı Intel Xeon E5-2697 V2 işlemciler kullanılmaktadır.

7/24 Rakipsiz Destek

7 gün 24 saat boyunca yazılım sorunlarınızda gerçek insan desteği sağlamaktayız.

Yüksek Erişebilirlik

%99.99 uptime garantisi ile İsim Kaydet müşterileri asla kötü sürprizlerle karşılaşmaz.

Müşteri Dostu

Sizi dinliyor ve kalıplara bağlı kalmadan tüm taleplerinize yetişiyoruz.

Tek Tuşla Wordpress

Lisanslı cPanel ve Wordpress Toolkit ile, tek tuşla Wordpress kurabililir ve yönetebilirsiniz.

100% SSD Alt Yapı

Samsung marka SSD'ler ile siteleriniz hiç olmadığı kadar hızlı açılacak.

Ücretsiz Türkçe cPanel

Web hosting hesabınız lisanslı ve Türkçe her zaman kullandığınız cPanel ile gelmektedir.

Ücretsiz Litespeed

Wordpress ve Opencart internet siteleriniz LS-Cache desteği ile uçuşa geçecek.

Ücretsiz Softaculous

Tüm web hosting paketlerimizde tek tıkla kurulabilir 200'den fazla uygulama mevcuttur.

Cloudlinux

İnternet sitelerinizin kaynakları lisanslı Cloudlinux ve dosyalarınız CageFS ile korunmaktadır.

Imunify 360

Sürekli tarama ve anlık kontrol ile internet sitelerinizde malware ve virüslere geçit yok.

Node.js ve Python

cPanel sunucularımız Cloudlinux sayesinde Node.js ve Python desteği ile birlikte gelmektedir.

 

Daha fazla beklemeyin ve hemen sipariş verin!

 

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

CANLI DESTEK DESTEK SİSTEMİ
 

Merak Edilenler

İngiltere Bireysel Hosting Paketleri İle İlgili Çok Sorulan Sorular

İngiltere web hosting nasıl çalışır?

İngiltere web hosting, internet sitelerinin ziyaretçiler tarafından erişilmesini sağlamak için gereklidir. Sitelerin verileri ve içeriği sunucularda barındırılır ve kullanıcılar sitelere erişmek istediklerinde bu verilere sunucular aracılığıyla erişirler.

İngiltere bireysel web hosting neden kullanılır?

İngiltere bireysel web hosting, kişisel ihtiyaçları karşılamak için kullanılan sunuculardır. Bu tür hostingler, düşük maliyetli ve başlangıç ​​seviyesindeki web siteleri için idealdir ve e-posta ve veritabanı kontrolü gibi ek özellikler sunar.

Bireysel web hosting paketlerinde neler bulunur?

 

Bireysel web hosting paketleri genellikle belirli bir disk alanı, bant genişliği, e-posta hesapları, veritabanı desteği ve kontrol paneli erişimi gibi temel özellikler sunar.

İngiltere Bireysel Hosting Paketleri

İngiltere Bireysel Hosting Paketleri

İngiltere Bireysel web hosting nedir sorusu internet sitesi açmak isteyenler tarafından merak ediliyor. İnternet sitesi açmak isteyenler için bir tür giriş niteliğince sunucu anlamı taşıyan bireysel web hosting aynı zamanda sunduğu hız ve güven ile kullanıcıları tatmin etmeyi başarıyor.

Hosting Niçin Gerekli?

İnternet sitesi açmak isteyenler için hosting önem taşıyor. Çünkü hosting sitenin tüm dosyalarının, verilerinin, bilgilerinin tutulduğu alan anlamı taşıyor. Günümüzde tüm web siteleri sunucularda barındırılmak zorundadır. Kullanıcıların istekleri de sunuculara iletilir ve sunucular da sadece kullanıcılar tarafından istenmiş olan verileri ya da istenilen web sitesini sunar. Bu yüzden internet kullanıcılarının web sitesini görüntülemesi gerektiğinde sunucudan bilgilerin getirilmesi gerekir. Web hosting bu sayede başka kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerinden internet sitenizi görüntülemesi için işlev görür. Web hostingin temel görevi dünya çapında olan diğer bilgisayarların web sitesine erişilmesini sağlamaktır. Web hostingler internet sitelerinin işlevleri, kullanıcı sayıları ve saklanan veriler göz önünde tutulduğunda farklı özelliklere sahiptir. Bireysel web hosting de bu çeşitlerden birisidir.

İngiltere Web Hosting Nasıl Çalışır?

İngiltere web hosting çalışması web sitesini ziyaretçiler tarafından erişilir kılmak için gereklidir. Sitedeki bilgilerin, içeriklerin ve benzeri verilerin sunulması web hosting yani sunu üzerinden gerçekleşir. Site hayata geçirildiğinde bu sunucuda verileri, görseller, dosyalar ve kodlar yer alacaktır. Dolayısıyla bu verilerin işlenmesi ve aktif hale gelmesi de sunucunun görevidir. Tercih edeceğiniz bireysel web hosting özellikle düşük fiyatla sunucu sahibi olmak isteyenler için avantaj yaratır. Başlangıç seviyesinde ya da çok yüksek ziyaretçi trafiği gerektirmeyecek olan web siteleri için bireysel web hosting ideal bir seçim olacaktır. Bu hosting ile siteniz için gerekli olan veriler sunucuda tutulacaktır. Bireysel web hosting paketlerinin küçük boyutlarda olduğu da düşünülmemelidir. Farklı paketler üzerinden sunulduğu için aylık trafik sayısı, boyut gibi özellikler de seçilebilir. İngiltere web hosting açısından en büyük etmen IP adresinin İngiltere merkezli olmasıdır. Bu sayede İngiltere’ye dönük olan projelerde daha iyi sonuçların alınması sağlanır. İngiltere’deki kullanıcıların arama motorlarından yapacakları aramalarda site daha üst sıralarda yer alır. Aynı şekilde reklam gelirleri açısından da önemli avantaj yaratır.

İngiltere Bireysel Web Hosting Neden Kullanılır?

İngiltere Bireysel web hosting nedir sorusuna en basit tanımıyla bireysel ihtiyaçları giderecek sunuculardır şeklinde yanıt verilebilir. Çok büyük trafik akışı gerektirmeyen, aynı zamanda çok yüksek veri işlenmesini de gerekli kılmayan bireysel hostingler özellikle başlangıç seviyesinde olanlar için idealdir. Bu hostingler aynı zamanda eposta ve veritabanlarının da kontrolünü olanaklı sağlamaktadır. Linux ve Windows olarak bulunabilen bireysel web hosting kolay kullanıcı ara yüzü sunan cPanel gibi sistemlere de sahiptir. Özellikle bireysel kullanıcılar için uygun fiyatlı olması da önemli avantaj yaratmaktadır. Bu sayede isteyen herkes web sitesi sahibi olabilir. Aynı zamanda küçük bir web sitesi hazırlamak, hizmetlere ve iletişim bilgilerine yer vermek isteyen markalar da yine bireysel web hosting paketlerinden yararlanabilir. Güvenli, hızlı ve avantajlı fiyatları ile sunulan bireysel web hosting paketlerinde memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde sorgusuz para iadesi de sağlıyoruz!

İnternet sitemizi kullanarak Hizmet ve Kullanım Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.