E-ticaret Hosting Paketlerimiz

İşletmenize Uygun Profesyonel E-Ticaret Paketleri Bizden! Demoları görüntüle

Admin panel giriş : kolayeticaret / kolayeticaret

E-Ticaret Demo
E-TİCARET DEMO 1
ÜCRETSİZ AL!
E-Ticaret Demo
E-TİCARET DEMO 2
ÜCRETSİZ AL!
E-Ticaret Demo
E-TİCARET DEMO 3
ÜCRETSİZ AL!
E-Ticaret Demo
E-TİCARET DEMO 4
ÜCRETSİZ AL!
E-Ticaret Demo
E-TİCARET DEMO 5
ÜCRETSİZ AL!
E-Ticaret Demo
E-TİCARET DEMO 6
ÜCRETSİZ AL!

E-ticaret web hosting dijital dünyada ticaret yapmak isteyenlere hitap ediyor. Günümüzde e-ticaret çok önemli bir yere geldiğinden internetten satış yapmak isteyenler de artıyor. İnternetten satış yapmaya başlamak için ise ilk olarak doğru hosting seçimi yapmalısınız.

E-Ticarete Giriş İçin İlk Adım

E-ticaret sürekli artan hacmi ile birlikte işletmeler için günümüzde cazip bir hale dönüştü. Buna bağlı olarak kimi markalar sadece internet üzerinden faaliyet yürütüyor. Aynı şekilde fiziki bir dükkan açmak yerine ürün veya hizmetlerini e-ticaret üzerinden yürüten de pek çok isim bulunuyor. E-ticarette başarılı olmak için satış yapacağınız alan, pazarlama, ürün tedariki gibi pek çok önemli nokta yer alıyor. Ancak tüm bunların çıkış noktası ise doğru sunucu yani hosting seçimi oluyor. E-ticaret sitesi kurarak satış yapmaya başlamak isteyenler için e-ticaret web hosting paketleri önemli avantajlar sağlıyor. Tamamen e-ticaret sitelerinin veri, görsel, içerik ve ziyaretçi trafiğine uyumlu olacak şekilde geliştirilmiş olan bu sunucular ile dijital dünyada satışlarınıza hemen başlayabilirsiniz. E-ticareti hesaplı, kesintisiz ve verimli şekilde yapmak isteyenler için e-ticaret hosting seçimi önem taşıyor.


E-ticaret Hosting Paketleri Neler İçeriyor?

E-ticaret sitesi diğer sitelerden farklı olarak bazı özelliklere sahip olmalıdır. Özellikle listelenen ürünlere, görsellerine, videolarına, açıklamalarına yer verecek kapasitede bulunmalıdır. Bunun yanında alışveriş deneyiminin kesintiye uğramaması için verimli, stabil ve yüksek performans değerleri sunarak çalışması da önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların aradıklarına kolay şekilde ulaşmasını sağlayacak olan hız değerlerinin olması da önemlidir. Yapılan araştırmalar e-ticaret sitesinin yavaş olması, sayfa arası geçişlerde zorluklar yaratması ve benzeri durumlarda kullanıcıların olumsuz yargılara vardıklarını gösteriyor. Bu türden sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için SSD sunuculardan oluşan e-ticaret hostingleri arasından seçim yapılmalıdır.

E-Ticaret Hosting Paketleri Neden Avantajlı?

Öncelikle bir e-ticaret sitesinden beklenen kesintisiz şekilde hizmet verebilmesidir. Çünkü ziyaretçiler her an siteyi dolaşabilir veya alışveriş yapabilir. Bunun yanında sitede ne kadar çok ürün olursa olsun sitenin bu değerlere karşılık vermesi de önem taşır. Aynı şekilde güvenli olabilmesi de yine doğru bir e-ticaret deneyiminin yaşanması için gereklidir. E-ticaret sitesinde sunulacak olan deneyim marka değerinin de artmasını sağlayarak kazançların artmasında da etkisi bulunur. Olası sorunların yaşanması halinde sunucuya hemen müdahale edebilmek için teknik destek alabilmek de önemlidir. Tüm bunlar ile birlikte İsim Kaydet güvencesi ile sunulan e-ticaret web hosting paketleri kesintisi, güvenli, yüksek performanslı özellikleri ile dijital dünyaya adım atarak satışlar yapabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede de kazançlarınızı arttırırken aynı zamanda marka değerinizi de kalıcı hale getirebilirsiniz. Belirli aralıklar ile yedekleme de sunan hosting paketleri olası veri kayıplarının da önüne başarılı şekilde geçmeyi başararak e-ticaret yolculuğunuzun sorunsuz ve yüksek kazançlarda olabilmesine fırsat veriyor.

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

Canlı Destek DESTEK
Hızlı Hosting

Rakiplerinizin Önüne Geçin!

E-ticaret diğer adı ile online mağaza olarak bilinen web siteleri için hız ve güvenilirlik çok önemlidir. Firma olarak kullanıcılarımıza yüksek performans sağlamanın sorumluluğunu hissetmekteyiz ve sizler için sunucularımıza son teknolojiler ve yazılamlarla donattık, web sitelerinizin internet kullanıcılarına beklentilerini karşılayacak güçlü web hosting paketleri oluşturduk. %100 türkçe kullanımı son derece basit ve anlaşılır yönetim panelleri sunarak sorunsuz şekilde web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteli web hosting hizmeti almak sizinde hakkınız! Memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içinde sorgusuz para iade garantisi sunuyoruz!

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma Desteği

Memnun olmadığınız hosting firmasından internet sitelerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. Web sitemiz üzerinden destek talebinde bulunmanız doğrultusunda uzman destek ekibimiz web sitelerinizi kayıpsız bir şekilde taşıma işleminizi tamamlamaktadır. Site taşıma işlemi bittikten sonra sizlere haber verilmektedir.

Destek Ekibi

Sorunlarına Çözüm Üretmek İçin Sabırsızlanıyoruz!

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini yerine getirebilmek için günün 24 saati sizlere destek sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz durumda her zaman yanınızda olan canlı destek ekibimiz ile anında geri dönüş alabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip kadromuz ile sunucu ve web siteleriniz emin ellerde.

Sıkça Sorulan Sorular

İsim Kaydet müşterileri için geliştirdiği profesyonel e-ticaret yazılımları ile müşterilerimiz hızlı, güvenilir ve profesyonel bir işletme platformu sağlıyoruz.
Profesyonel E-Ticaret yazılımından yararlanmak için E-Ticaret Web Hosting paketlerinden her hangi birini satın alarak yararlanabilirsiniz.
Evet, yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilirsiniz. Yazılım tamamen açık kaynak kodludur.
Profesyonel E-Ticaret yazılımında kurulum ücretsizdir. Sonrasında istenilen ek yazılımsal destekler ücretlidir.
Hayır. E-ticaret web hosting hizmetinden yararlandığınız sürece her hangi bir ek ödeme yapmanız gerekmez.
Hosting paketinizin izin verdiği hesap sayısı kadar kurulum yapabilirsiniz.
Evet, özel IP adresi satın alarak, internet sitenize tanımlatabilir ve kullanabilirsiniz.
İsim Kaydet ailesi sadece kendi müşterilerine ait olan profesyonel E-Ticaret yazılımları sadece İsim Kaydet sunucularında çalışabilmektedir.

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.