Almanya Wordpress Hosting Paketleri

 

Neden İsim Kaydet'i Seçmelisiniz?

Her Zaman Ücretsiz SSL

Tüm web hosting paketlerimiz ile birlikte SSL sertifikası ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Ücretsiz Yedekleme

Tüm web hosting sunucularımız periyodik olarak ve ücret talep edilmeden yedeklenmektedir.

Ücretsiz Taşıma

Diğer firmadan geçişlerde internet siteniz kayıpsız ve ücretsiz olarak taşınmaktadır.

30 Gün İade Garantisi

Tüm web hosting paketlerimizde 30 gün sorgusuz ve kesintisiz iade garantisi vermekteyiz.

Yüksek Performans

Web hosting sunucularımızda yüksek performanslı Intel Xeon E5-2697 V2 işlemciler kullanılmaktadır.

7/24 Rakipsiz Destek

7 gün 24 saat boyunca yazılım sorunlarınızda gerçek insan desteği sağlamaktayız.

Yüksek Erişebilirlik

%99.99 uptime garantisi ile İsim Kaydet müşterileri asla kötü sürprizlerle karşılaşmaz.

Müşteri Dostu

Sizi dinliyor ve kalıplara bağlı kalmadan tüm taleplerinize yetişiyoruz.

Tek Tuşla Wordpress

Lisanslı cPanel ve Wordpress Toolkit ile, tek tuşla Wordpress kurabililir ve yönetebilirsiniz.

100% SSD Alt Yapı

Samsung marka SSD'ler ile siteleriniz hiç olmadığı kadar hızlı açılacak.

Ücretsiz Türkçe cPanel

Web hosting hesabınız lisanslı ve Türkçe her zaman kullandığınız cPanel ile gelmektedir.

Ücretsiz Litespeed

Wordpress ve Opencart internet siteleriniz LS-Cache desteği ile uçuşa geçecek.

Ücretsiz Softaculous

Tüm web hosting paketlerimizde tek tıkla kurulabilir 200'den fazla uygulama mevcuttur.

Cloudlinux

İnternet sitelerinizin kaynakları lisanslı Cloudlinux ve dosyalarınız CageFS ile korunmaktadır.

Imunify 360

Sürekli tarama ve anlık kontrol ile internet sitelerinizde malware ve virüslere geçit yok.

Node.js ve Python

cPanel sunucularımız Cloudlinux sayesinde Node.js ve Python desteği ile birlikte gelmektedir.

 

Daha fazla beklemeyin ve hemen sipariş verin!

 

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

CANLI DESTEK DESTEK SİSTEMİ
 

Merak Edilenler

Almanya Wordpress Hosting Paketleri İle İlgili Çok Sorulan Sorular

Almanya'da Wordpress hosting nedir ve avantajları nelerdir?

Almanya Wordpress hosting, Wordpress tabanlı web siteleri için özel olarak optimize edilmiş bir web hosting türüdür. Bu hosting, sunucu kaynaklarını Wordpress’in ihtiyaçlarına göre ayarlar, böylece siteniz daha hızlı ve güvenilir çalışır. Almanya merkezli IP adresleri, yerel aramalarda daha iyi sıralamalar ve Almanya odaklı trafik için avantaj sağlar.

İdeal bir Almanya Wordpress hosting paketi seçerken hangi özelliklere dikkat etmeliyim?

 Hosting seçimi yaparken, disk alanı, RAM ve CPU gibi teknik özelliklerin sitenizin gereksinimlerini karşıladığından emin olun. Ayrıca, sunucunun Wordpress için özel olarak optimize edilmiş olması, temalar ve eklentiler dahil tüm Wordpress bileşenlerinin sorunsuz çalışmasını sağlar.

Almanya Wordpress Hosting Paketleri

Almanya Wordpress Hosting Paketleri

Almanya Wordpress web hosting nedir sorusu kolay ve hızlı şekilde web sitesi sahibi olmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Wordpress hızlı, stabil ve güvenli şekilde web sitesi sahibi olmayı sağlayan hazır bir altyapıdır. Bu sistemin sorunsuz çalışması için ise Wordpress web hosting kullanabilirsiniz.

Wordpress Nedir, Neden Kullanılıyor?

Wordpress web sitesi kurmak, yönetmek ve içerik yayınlamak konusunda son derece kolaylık sağlayan, ücretsiz bir altyapıdır. Günümüzde stabil ve hızlı olması, aynı zamanda arama motorları tarafından da sevilmesi Wordpress’i internette en çok tercih edilen sistemlerden birisi haline getirmiştir. İnternetteki sitelerin yüzde 33’ü Wordpress temellidir ve bu bile ne kadar rağbet gördüğünü ifade eder. Hatta White House, Walt Disney, New York Times gibi çok ünlü marka veya siteler bile Wordpress kullanmaktadır. Bu yüzden web sitesi açmak ve alanınızda başarılı olmak için Wordpress’i rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Almanya Wordpress Hosting Niçin Kullanılıyor?

Almanya Wordpress hosting bu hazır altyapı ile uyumlu web siteleri oluşturmanıza olanak tanımaktadır. Hosting yani web sitesinin barınacağı sunucular özelliklerine göre ayrılmaktadır. Wordpress’in sorunsuz çalışması için geliştirilen hosting ise Wordpress hosting olarak adlandırılır. Özellikle optimize konusunda yüksek avantaj sunan Wordpress bu sayede sitenin, temanın, eklentilerin kısacası Wordpress’e dair her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlar. IP adresinin Almanya merkezli olması sitenin Almanya’den yapılacak olan arama sonuçlarına göre daha fazla öne çıkmasına olanak tanır. Bu sayede reklam gelirleri Almanya merkezli olabileceği gibi aynı zamanda ziyaretçiler de Almanya lokasyonlu olacaktır. Özellikle yanlış hosting seçiminde Wordpress temelli olarak kurulan sitede belirli ögeler doğru yüklenmeyebilir, sayfaların yüklenme süreleri uzayabilir veya web sitesine erişim tamamıyla durabilir. Tüm bu etmenler web sitesine gelecek olan ziyaretçileri olumsuz şekilde etkileyeceği ve sitenin de öne çıkmasını engelleyeceği için Wordpress kullanılacaksa doğru hosting seçilmelidir.

Wordpress Hosting Nasıl Seçilir?

Almanya Wordpress hosting paketleri sitenin ihtiyaçlarına göre farklı özellikler taşır. Genelde kişisel bloglar, küçük işletmelere dönük web siteleri için 1 GB disk alanı, 1 GB RAM ve 1 CPU gibi detaylar yeterli olmaktadır. Fakat yoğun içerik barındıran siteler için bu değerler yükselmelidir. Wordpress ile yapacaklarınızın sınırı yoktur. İlk bakışta sadece Wordpress ile kişisel blog açılıyor gibi görünüyor olsa da esasında Wordpress ile e-ticaret sitelerinden büyük haber sitelerine kadar pek çok siteyi hayata geçirebilirsiniz. Sunucunun Wordpress için özel olarak optimize edilmesi sayesinde kuracağınız Wordpress siteler bu sunucularda sorunsuz şekilde çalışacaktır. Sadece sitenin ana ögelerinin çalışması için değil eklenti ve tema gibi Wordpress yönetiminde çok önemli olan etmenler de yine bu sunucularda sorunsuz işleve sahip olacaktır. Sunucu hızı açısından da yüksek verimli paketler olarak sunulan hosting paketleri böylece sitenin ağır açılmasının veya sayfaların geç yanıt vermesinin de önüne geçiyor. Hem arama motorları hem de ziyaretçiler için ideal değerlerin sağlanması sayesinde Wordpress hosting kullanımı önemli avantajlar sunuyor. İsim Kaydet güvencesiyle sunulan paketler her durumda yüksek memnuniyet yaratıyor çünkü mutlu müşteri her şeydir mottosuyla yolumuza devam ediyoruz.

İnternet sitemizi kullanarak Hizmet ve Kullanım Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.