İngiltere Bireysel Hosting Paketlerimiz

İşletmenize Uygun Paketi Aşağıdan Seçebilirsiniz

Özellikler
Başlangıç
İlk Ay Sadece 1₺12 Yerine 10 Ay Öde

24.90 ₺299.90 ₺

1,00 ₺*İlk Ay249.90 ₺Yıllık

Standart
İlk Ay Sadece 2₺12 Yerine 10 Ay Öde

29.90 ₺359.90 ₺

2,00 ₺*İlk Ay299.90 ₺Yıllık

Popüler Paket Profesyonel
İlk Ay Sadece 3₺12 Yerine 10 Ay Öde

34.90 ₺419.90 ₺

3,00 ₺*İlk Ay349.90 ₺Yıllık

  Uzman  
İlk Ay Sadece 4₺12 Yerine 10 Ay Öde

39.90 ₺479.90 ₺

4,00 ₺*İlk Ay399.90 ₺Yıllık

Alan Adı 1 Adet 5 Adet 10 Adet 20 Adet
Ücretsiz Alan Adı
Ücretsiz Alan Adı
Disk Alanı 2 GB NVMe SSD 5 GB NVMe SSD 10 GB NVMe SSD 15 GB NVMe SSD
Site Başına CPU %100 %100 %200 %200
Site Başına RAM 1 GB 2 GB 2 GB 3 GB
Aylık Trafik 15 GB 50 GB 100 GB Limitsiz
Email Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Alt Alan Adı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Veritabanı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
FTP Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Inode Limiti Yok Yok Yok Yok
WordPress Kurulumu Tek Tıkla Kurulum Tek Tıkla Kurulum Tek Tıkla Kurulum Tek Tıkla Kurulum
Sunucu İşlemci 2x Intel E5-2697 v2 2x Intel E5-2697 v2 2x Intel E5-2697 v2 2x Intel E5-2697 v2
Sunucu RAM 256GB ECC 256GB ECC 256GB ECC 256GB ECC
Sunucu Disk Samsung SSD Samsung SSD Samsung SSD Samsung SSD
İade Garantisi 30 Gün 30 Gün 30 Gün 30 Gün
Ücretsiz SSL
Canlı Destek
cPanel
Lightspeed
CloudLinux
Node.js
Python
Promosyon Kodu ilkaybirtl ilkayikitl ilkayuctl ilkaydorttl
Başlangıç
Alan Adı 1 Adet
E-Ticaret Yazılımı
Disk Alanı 2 GB NVMe SSD
Aylık Trafik 15 GB
RAM 1 GB
CPU %100 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkaybirtl
İlk Ay Sadece 1₺12 Yerine 10 Ay Öde

24.90 ₺299.90 ₺

1,00 ₺*İlk Ay249.90 ₺Yıllık

Standart
Alan Adı 5 Adet
E-Ticaret Yazılımı
Disk Alanı 5 GB NVMe SSD
Aylık Trafik 50 GB
RAM 2 GB
CPU %100 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkayikitl
İlk Ay Sadece 2₺12 Yerine 10 Ay Öde

29.90 ₺359.90 ₺

2,00 ₺*İlk Ay299.90 ₺Yıllık

Popüler Paket Profesyonel
Alan Adı 10 Adet
E-Ticaret Yazılımı
Disk Alanı 10 GB NVMe SSD
Aylık Trafik 100 GB
RAM 2 GB
CPU %200 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkayuctl
İlk Ay Sadece 3₺12 Yerine 10 Ay Öde

34.90 ₺419.90 ₺

3,00 ₺*İlk Ay349.90 ₺Yıllık

Uzman
Alan Adı 10 Adet
E-Ticaret Yazılımı
Disk Alanı 15 GB NVMe SSD
Aylık Trafik Limitsiz
RAM 3 GB
CPU %200 CPU
Inode Limiti Yok
Diğer Alt Özellikler Limitsiz
Promosyon Kodu ilkaydorttl
İlk Ay Sadece 4₺12 Yerine 10 Ay Öde

39.90 ₺479.90 ₺

4,00 ₺*İlk Ay399.90 ₺Yıllık

İngiltere Bireysel web hosting nedir sorusu internet sitesi açmak isteyenler tarafından merak ediliyor. İnternet sitesi açmak isteyenler için bir tür giriş niteliğince sunucu anlamı taşıyan bireysel web hosting aynı zamanda sunduğu hız ve güven ile kullanıcıları tatmin etmeyi başarıyor.

Hosting Niçin Gerekli?

İnternet sitesi açmak isteyenler için hosting önem taşıyor. Çünkü hosting sitenin tüm dosyalarının, verilerinin, bilgilerinin tutulduğu alan anlamı taşıyor. Günümüzde tüm web siteleri sunucularda barındırılmak zorundadır. Kullanıcıların istekleri de sunuculara iletilir ve sunucular da sadece kullanıcılar tarafından istenmiş olan verileri ya da istenilen web sitesini sunar. Bu yüzden internet kullanıcılarının web sitesini görüntülemesi gerektiğinde sunucudan bilgilerin getirilmesi gerekir. Web hosting bu sayede başka kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerinden internet sitenizi görüntülemesi için işlev görür. Web hostingin temel görevi dünya çapında olan diğer bilgisayarların web sitesine erişilmesini sağlamaktır. Web hostingler internet sitelerinin işlevleri, kullanıcı sayıları ve saklanan veriler göz önünde tutulduğunda farklı özelliklere sahiptir. Bireysel web hosting de bu çeşitlerden birisidir.

İngiltere Web Hosting Nasıl Çalışır?

İngiltere web hosting çalışması web sitesini ziyaretçiler tarafından erişilir kılmak için gereklidir. Sitedeki bilgilerin, içeriklerin ve benzeri verilerin sunulması web hosting yani sunu üzerinden gerçekleşir. Site hayata geçirildiğinde bu sunucuda verileri, görseller, dosyalar ve kodlar yer alacaktır. Dolayısıyla bu verilerin işlenmesi ve aktif hale gelmesi de sunucunun görevidir. Tercih edeceğiniz bireysel web hosting özellikle düşük fiyatla sunucu sahibi olmak isteyenler için avantaj yaratır. Başlangıç seviyesinde ya da çok yüksek ziyaretçi trafiği gerektirmeyecek olan web siteleri için bireysel web hosting ideal bir seçim olacaktır. Bu hosting ile siteniz için gerekli olan veriler sunucuda tutulacaktır. Bireysel web hosting paketlerinin küçük boyutlarda olduğu da düşünülmemelidir. Farklı paketler üzerinden sunulduğu için aylık trafik sayısı, boyut gibi özellikler de seçilebilir. İngiltere web hosting açısından en büyük etmen IP adresinin İngiltere merkezli olmasıdır. Bu sayede İngiltere’ye dönük olan projelerde daha iyi sonuçların alınması sağlanır. İngiltere’deki kullanıcıların arama motorlarından yapacakları aramalarda site daha üst sıralarda yer alır. Aynı şekilde reklam gelirleri açısından da önemli avantaj yaratır.

İngiltere Bireysel Web Hosting Neden Kullanılır?

İngiltere Bireysel web hosting nedir sorusuna en basit tanımıyla bireysel ihtiyaçları giderecek sunuculardır şeklinde yanıt verilebilir. Çok büyük trafik akışı gerektirmeyen, aynı zamanda çok yüksek veri işlenmesini de gerekli kılmayan bireysel hostingler özellikle başlangıç seviyesinde olanlar için idealdir. Bu hostingler aynı zamanda eposta ve veritabanlarının da kontrolünü olanaklı sağlamaktadır. Linux ve Windows olarak bulunabilen bireysel web hosting kolay kullanıcı ara yüzü sunan cPanel gibi sistemlere de sahiptir. Özellikle bireysel kullanıcılar için uygun fiyatlı olması da önemli avantaj yaratmaktadır. Bu sayede isteyen herkes web sitesi sahibi olabilir. Aynı zamanda küçük bir web sitesi hazırlamak, hizmetlere ve iletişim bilgilerine yer vermek isteyen markalar da yine bireysel web hosting paketlerinden yararlanabilir. Güvenli, hızlı ve avantajlı fiyatları ile sunulan bireysel web hosting paketlerinde memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde sorgusuz para iadesi de sağlıyoruz!

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

Canlı Destek DESTEK
Hızlı Hosting

Hızlı ve Güvenilir Web Hosting

İstatistiklere göre internet kullanıcılarının %80'ninden fazlası yavaş olan web sitelere ikinci defa girmemektedir. Firma olarak kullanıcılarımıza yüksek performans sağlamanın sorumluluğunu hissetmekteyiz ve sizler için sunucularımıza son teknolojiler ve yazılamlarla donattık, web sitelerinizin internet kullanıcılarına beklentilerini karşılayacak güçlü web hosting paketleri oluşturduk. %100 türkçe kullanımı son derece basit ve anlaşılır yönetim panelleri sunarak sorunsuz şekilde web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteli web hosting hizmeti almak sizinde hakkınız! Memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içinde sorgusuz para iade garantisi sunuyoruz!

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma Desteği

Memnun olmadığınız hosting firmasından internet sitelerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. Web sitemiz üzerinden destek talebinde bulunmanız doğrultusunda uzman destek ekibimiz web sitelerinizi kayıpsız bir şekilde taşıma işleminizi tamamlamaktadır. Site taşıma işlemi bittikten sonra sizlere haber verilmektedir.

Destek Ekibi

Sorunlarına Çözüm Üretmek İçin Sabırsızlanıyoruz!

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini yerine getirebilmek için günün 24 saati sizlere destek sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz durumda her zaman yanınızda olan canlı destek ekibimiz ile anında geri dönüş alabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip kadromuz ile sunucu ve web siteleriniz emin ellerde.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting veya barındırma bir web sitenin içeriklerini yani sayfalarını, resimlerini, videolarını ve diğer içeriklerini yayınlanması için internet kullanıcılarının erişebileceiği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Bireysel web hosting paketleri daha çok bloglar, küçük işletmeler ve kişisel web siteleri için tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise bireysel kullanıcıların ucuz hosting ve aynı zamanda hızlı hosting aramalarından dolayı oluşturulmuş paketlerdir.

Bireysel hosting, büyük çaptaki e-ticaret veya kurumsal web siteleri için önerilmez, bunun nedeni ise performans açısından yetersiz kalması ve barındırma alanının düşük olmasından kaynaklanmaktadır.

Alan adınızı aldıktan sonra, web sitenizi yayınlamak için hosting almanız gereklidir. Alan adınız sadece web sitenizin internetteki adı ve adresidir. Alan adı olmaz ise internet kullanıcıları web sitenize sadece IP adresiyle ulaşabilir. Hosting veya barındırma hizmeti ise web sitenizde yayınlamak istediğiniz sayfaları, resimleri veya dökümanları internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Her internet sitesi bir kaynak tüketimine sahiptir. Kötü kodlanmış internet siteleri, komşu internet sitelerine zarar verebileceği için kullanım limitlendirilmiştir. %100 CPU, 1 işlemci çekirdeği , %200 CPU, 2 işlemci çekirdeği kullanım hakkına işaret eder.
Bireysel web hosting paketinizde alan adı limitiniz ölçeğinde farklı site barındırabilirsiniz. Kontrol panelinizden eklenti alan adları başlığından ek alan adları ekleyebilirsiniz.
Tüm web hosting paketlerimiz tüm PHP 7 sürümlerini performanslı olarak çalıştırmaktadır.
Ioncube’un tüm versiyonlarını destekleyen sistemimizde, lisanslı yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.
Inode limiti web hosting hesabınızda barındırabileceğiniz en fazla dosya adedini (html, php, resim dosyaları v.b.) belirten bir birimdir. Hiçbir paketimizde Inode limiti yoktur. Tüm alan sizin kullanımınız için ayrılmıitır.
200’den fazla popüler uygulamayı, hiçbir teknik bilginiz olmadan tek tuşa ile ücretsiz olarak kurabilirsiniz.
Sunucularımızda Cron Job (Zamanlanmış Görevler) limiti bulunmamaktadır. Her dakika görev çalıştırabilirsiniz.

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.