İngiltere Kurumsal Hosting Paketleri

 

Neden İsim Kaydet'i Seçmelisiniz?

Her Zaman Ücretsiz SSL

Tüm web hosting paketlerimiz ile birlikte SSL sertifikası ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Ücretsiz Yedekleme

Tüm web hosting sunucularımız periyodik olarak ve ücret talep edilmeden yedeklenmektedir.

Ücretsiz Taşıma

Diğer firmadan geçişlerde internet siteniz kayıpsız ve ücretsiz olarak taşınmaktadır.

30 Gün İade Garantisi

Tüm web hosting paketlerimizde 30 gün sorgusuz ve kesintisiz iade garantisi vermekteyiz.

Yüksek Performans

Web hosting sunucularımızda yüksek performanslı Intel Xeon E5-2697 V2 işlemciler kullanılmaktadır.

7/24 Rakipsiz Destek

7 gün 24 saat boyunca yazılım sorunlarınızda gerçek insan desteği sağlamaktayız.

Yüksek Erişebilirlik

%99.99 uptime garantisi ile İsim Kaydet müşterileri asla kötü sürprizlerle karşılaşmaz.

Müşteri Dostu

Sizi dinliyor ve kalıplara bağlı kalmadan tüm taleplerinize yetişiyoruz.

Tek Tuşla Wordpress

Lisanslı cPanel ve Wordpress Toolkit ile, tek tuşla Wordpress kurabililir ve yönetebilirsiniz.

100% SSD Alt Yapı

Samsung marka SSD'ler ile siteleriniz hiç olmadığı kadar hızlı açılacak.

Ücretsiz Türkçe cPanel

Web hosting hesabınız lisanslı ve Türkçe her zaman kullandığınız cPanel ile gelmektedir.

Ücretsiz Litespeed

Wordpress ve Opencart internet siteleriniz LS-Cache desteği ile uçuşa geçecek.

Ücretsiz Softaculous

Tüm web hosting paketlerimizde tek tıkla kurulabilir 200'den fazla uygulama mevcuttur.

Cloudlinux

İnternet sitelerinizin kaynakları lisanslı Cloudlinux ve dosyalarınız CageFS ile korunmaktadır.

Imunify 360

Sürekli tarama ve anlık kontrol ile internet sitelerinizde malware ve virüslere geçit yok.

Node.js ve Python

cPanel sunucularımız Cloudlinux sayesinde Node.js ve Python desteği ile birlikte gelmektedir.

 

Daha fazla beklemeyin ve hemen sipariş verin!

 

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

CANLI DESTEK DESTEK SİSTEMİ
 

Merak Edilenler

İngiltere Kurumsal Hosting Paketleri İle İlgili Çok Sorulan Sorular

İngiltere Kurumsal Web Hosting Nedir?

İngiltere Kurumsal Web Barındırma, işletmeler için özel olarak tasarlanmış, kesintisiz web sitesi işleyişi için yüksek performans, güvenlik ve güvenilirlik sağlayan uzmanlaşmış bir hizmettir. Çeşitli işletme ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılamak için gelişmiş özellikler ve ölçeklenebilirlik sunar.

İngiltere Kurumsal Web Hosting'in Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

İngiltere kurumsal web hosting hizmetleri, SSL sertifikaları, günlük yedeklemeler, DDoS koruması ve diğer güvenlik katmanları ile donatılmıştır. Bu önlemler, verilerin korunması ve sitenin güvenli bir şekilde işlemesini sağlar.

Teknik Destek Hizmetleri Nasıl Sunulur?

İsim Kaydet, İngiltere kurumsal web hosting hizmeti için sorunlarınıza hızlı çözüm bulabilmek için 24/7 erişilebilir teknik destek ekipleri sunar. Bu destek, çeşitli iletişim kanalları üzerinden, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olur.

İngiltere Kurumsal Hosting Paketleri

İngiltere Kurumsal web hosting paketleri marka imajını internette görünür ve güçlü hale getirmek isteyen işletmeler tarafından tercih ediliyor. Günümüzde kurumsallık tercih edilebilirlik açısından önemli bir değer olduğundan kurumsal hosting paketleri de büyük önem taşıyor.

Kurumsal Web Hosting Niçin Kullanılır?

İnternette görünür olmak veya web sitesi açmak için hosting adı verilen sunucuların kullanılması gerekir. Hosting paketleri web sitesinin amacına göre farklı değerler taşır ve kurumların web siteleri için de uygun olarak oluşturulan hosting paketleri kurumsal web hosting olarak adlandırılır. Bu paketler kurum veya işletmeler için özel olarak oluşturulan, kesintisiz, hızlı, yüksek verimlilik sunan sunuculardır. Hem eposta kullanımı, hem veri tutma hem de sitenin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayan kurumsal web hosting, markanın imajı ve işlevselliği açısından önemli bir değer taşıyor.

İngiltere Kurumsal Web Hosting Neden Avantajlı?

İngiltere kurumsal web hosting İngiltere merkezli olarak proje geliştirmek ve yayın yapmak isteyen web siteleri için önemli avantaj sunar. Özellikle yurtdışı aramalarında görünür olmak ve marka adını duyurmak amacıyla son derece yararlıdır. Günümüzde dijital dünyada yer almak özellikle rekabetin hiç olmadığı kadar fazla olması sebebiyle markalar için büyük önem taşıyor. Markaların dijital dünyada yer almalarını ise öncelikle web siteleri sağlıyor. Özellikle kurumsal markaların veri işleyişi, akışı, eposta gönderme veya saklama gibi pek çok ihtiyacını bu sunucu paketleri gideriyor. Kurumsal markalar ile müşterilerin iletişimleri çok olduğu için her şeyden önce bu sunucularda olan yüksek performanslı ve yüksek boyutlarda SSD bellekler sitenin sorunsuz, kesintisiz ve en kullanışlı hale gelmesine yardımcı oluyor. Örneğin insan kaynakları için gelecek yüzlerce eposta veya sorun, şikayet, öneri bildirmek için gelecek binlerce eposta bu sunucularda rahatça arşivlenebilir.

Bunun yanında paketlerde tek sunucuda farklı sayıda web sitesi barındırma, sınırsız subdomain barındırma, destek veya yönetim paneli gibi ilave geliştirmeler de mevcuttur. Özellikle alt veya subdomain kullanımının sınırsız olması markayı tanıtacak blog sayfalarının açılmasından destek sayfasının oluşturulmasına kadar önemli yararlar sunar. Görsel, video gibi disk alanını normalde çok dolduracak olan içerikler bu hosting paketlerinde sorunsuzca tutulur ve işlenir. SSD disklerden oluşan sunucu altyapısı sayesinde görsel veya video gibi tüm içerikler ziyaretçilere hızlı şekilde sunulur. İşletme verileri kurumsal markalar için çok önemli olduğundan kurumsal hosting paketleri tamamen güvenliği ön plana tutacak şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede verilerin kaybolmaması için belirli aralıklar ile otomatik yedekleme yapılmakta bu sayede verilerin muhafaza edilmesi sağlanmaktadır. Erişim sorunlarının da ortadan kalkarak kesintisiz şekilde siteye erişimin sağlanması için geliştirilen paketler böylece kurum marka imajına da olumlu bir katkı sunacaktır. Tüm bunların yanında sitenin hizmetinin sürdürülebilir olması, olası hataların müşteriler için mağduriyet yaratmaması adına bir an önce düzeltilmesi gibi teknik destek konuları da büyük önem taşır. Bu yüzden İsim Kaydet müşterilere yönelik inhouse yazılım ekibi desteği, kurumsal çözümleri, para iade garantisi ve onlarca ek desteğiyle kurumsal web sitelerinin de sorunsuzca yayın yapması için önemli kolaylıklar sunuyor.

İnternet sitemizi kullanarak Hizmet ve Kullanım Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.