Kişiye Özel Paylaşımsız Türkiye Lokasyon VPN

8 Farklı Ülkeden VPN Hizmeti! İşletmenize Uygun Paketi Aşağıdan Seçebilirsiniz

168.90 ₺2027.90 ₺

129.90 ₺Aylık 1559.90 ₺Yıllık

Kişiye Özel Paylaşımsız
Eş Zamanlı Hesap 2 Adet
Paylaşımsız IP
Log Tutulmaz
Trafik Limitsiz
İşletim Sistemi Windows, MacOS, Linux, Android, IOS
Desteklenen Platformlar
Mobil Uygulama
Hemen Teslim
Canlı Destek
Paylaşımsız VPN
Kişiye Özel Paylaşımsız
Eş Zamanlı Hesap 2 Adet
Paylaşımsız IP
Log Tutulmaz
Trafik Limitsiz
İşletim Sistemi Windows, MacOS, Linux, Android, IOS
Mobil Uygulama
Hemen Teslim
Canlı Destek
İlk Ay Sadece 1 TL12 Yerine 10 Ay Öde

168.90 ₺2027.90 ₺

129.90 ₺*İlk Ay1559.90 ₺Yıllık

VPN nedir sorusu özellikle başka ağa bağlanırken güvenli bir bağlantı kurmak isteyenler tarafından önem taşıyor. Sanal özel ağlar olarak da bilinen VPN erişim kısıtlaması olan sitelere girmenin yanında şirketlerin şubeleri arasında gerçekleştirdiği iletişimi şifreleyerek daha güvenli hale getirilmesi için de tercih edilmektedir.

VPN Nedir?

VPN tanımı itibariyle Virtual Private Network yani sanal özel ağ anlamına gelmektedir. İnternet üzerinden başka bir ağa güvenli bağlantı oluşturma olanağı tanıyan bu sistem, erişim kısıtlaması olan web sitelerine de ulaşmayı mümkün kılmaktadır. Özellikle bölge kısıtlamalı olan web sitelerine erişim sağlamak, kablosuz bağlantılarda yapılan aramaları gizlemek ve daha fazlası için de kullanılabilmektedir. VPN kullanımının asıl amacı ise iş ağlarını internet üzerinden güvenli olacak şekilde birbirine bağlamak içindir. Aynı şekilde evden güvenli şekilde iş ağına erişmek için de kullanılmaktadır. Günümüzde internet sansürünü de açmaya olanak tanıdıkları için popüler kullanıma sahiptir.

VPN Ne İşe Yarar?

VPN ne işe yarar sorusu için basit tanımıyla bilgisayarın, tabletin, cep telefonunun internetteki başka bir sunucuya güvenli şekilde bağlanmasını sağlamaktadır. Bu sayede de mevcut internet bağlantısı kullanılarak internette rahat bir gezinme yaratır. Böylece sunucu farklı ülkedeyse, o ülkeden internete bağlantı kuruluyor gibi gözükür. Temel olarak bölgesel erişim kısıtlaması olan web sitelerini aşması da bu yüzdendir.

VPN kullanımı şu etmenlere bağlı olarak tercih edilir;

  • Web siteleri için getirilen bölgesel kısıtlamaları aşmak,
  • Güvenilmez olan WiFi bağlantı noktalarında bilgileri saklamak,
  • Gerçek konumu gizlemek,
  • Şirketlerin şubeleri arasında iletişimi üçüncü kullanıcılardan uzaklaştırması.

VPN Nasıl Seçilir?

VPN çeşitleri farklıdır ve her birisinin sunduğu hizmet değişkenlik gösterir. İhtiyacınıza bağlı olarak VPN tercih edebilirsiniz. VPN türleri temelde iki çeşittir ve kendi aralarında da ayrım gösterir.

  • Uzaktan Erişim VPN; bu tür uzak konumlarda yer alan bir şirketin çalışanlarının şirketin özel ağına bağlanması içindir. Kullanıcı ile özel ağ arasındaki bağlantı internet üzerinden sağlanmakta olup tamamen özel bir bağlantı kurulur. Böylece güvenli veri akışı sağlanır.
  • Siteden VPN; farklı yerlerde şubeleri olan firmalar bir tane ofis konumu ağını başka bir ofis konumundaki ağa bağlayarak siteden siteye CVPN kullanabilir. Büyük ölçekli şifreleme ve özel ekipman gerektirebilmektedir.

VPN Kullanma Avantajları Neler?

VPN kullanma avantajları güvenli, hızlı ve verimli internet kullanmak için oldukça fazladır. İlk olarak VPN kurumlar arasındaki iletişimin hızlı ve güvenli olması için geliştirilmiştir. İnternet üzerinde yaşanan takip, gizlilik ihlali ve benzeri durumlar neticesinde ise herkesin kullanabileceği uygulama haline gelmiştir.

  • VPN ile birlikte firmalar arasında iletişim tamamen verimli ve güvenli hale gelir. Oluşturulan internet ağı sadece firma, şubeler ve çalışanlar arasında kurulduğu için dışarıdan izlenme veya müdahale olmaz. Bu da çok hassas bilgilerin bile ağ üzerinden paylaştırılmasını mümkün kılar. Özellikle siber saldırılara karşı önlem alınması açısından da verimlidir.
  • Kısıtlamalara takılmadan daha keyifli bir internet deneyimi yaşatır. Ülkelerin aldıkları karar ile birlikte web sitelerine bölgesel erişim kısıtlaması getirilebilir. Ancak VPN çalışma sistemi ile o ülkeden internete giriş sağlamadığı için yasa koyucular tarafından giriş engeli yapılan web sitesi veya uygulamalara da VPN ile sorunsuzca erişim sağlanır.
  • Hızlı, verimli ve güvenli internet deneyimi yaşatır. Mevcut ülkedeki internet ağındaki yaşanan sorunlar yerine farklı bir lokasyona sahip olacağı için VPN internet hızının artmasına ve web kullanımını daha stabil hale getirmeye yardımcı olur.

Bunların yanında VPN kolay kullanımıyla da herkesin mobil veya masaüstü cihazlarından kullanımını mümkün kılıyor.

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

Canlı Destek DESTEK
Hızlı Hosting

Hızlı ve Güvenilir Web Hosting

İstatistiklere göre internet kullanıcılarının %80'ninden fazlası yavaş olan web sitelere ikinci defa girmemektedir. Firma olarak kullanıcılarımıza yüksek performans sağlamanın sorumluluğunu hissetmekteyiz ve sizler için sunucularımıza son teknolojiler ve yazılamlarla donattık, web sitelerinizin internet kullanıcılarına beklentilerini karşılayacak güçlü web hosting paketleri oluşturduk. %100 türkçe kullanımı son derece basit ve anlaşılır yönetim panelleri sunarak sorunsuz şekilde web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteli web hosting hizmeti almak sizinde hakkınız! Memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içinde sorgusuz para iade garantisi sunuyoruz!

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma Desteği

Memnun olmadığınız hosting firmasından internet sitelerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. Web sitemiz üzerinden destek talebinde bulunmanız doğrultusunda uzman destek ekibimiz web sitelerinizi kayıpsız bir şekilde taşıma işleminizi tamamlamaktadır. Site taşıma işlemi bittikten sonra sizlere haber verilmektedir.

Destek Ekibi

Sorunlarına Çözüm Üretmek İçin Sabırsızlanıyoruz!

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini yerine getirebilmek için günün 24 saati sizlere destek sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz durumda her zaman yanınızda olan canlı destek ekibimiz ile anında geri dönüş alabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip kadromuz ile sunucu ve web siteleriniz emin ellerde.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting veya barındırma bir web sitenin içeriklerini yani sayfalarını, resimlerini, videolarını ve diğer içeriklerini yayınlanması için internet kullanıcılarının erişebileceiği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Bireysel web hosting paketleri daha çok bloglar, küçük işletmeler ve kişisel web siteleri için tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise bireysel kullanıcıların ucuz hosting ve aynı zamanda hızlı hosting aramalarından dolayı oluşturulmuş paketlerdir.

Bireysel hosting, büyük çaptaki e-ticaret veya kurumsal web siteleri için önerilmez, bunun nedeni ise performans açısından yetersiz kalması ve barındırma alanının düşük olmasından kaynaklanmaktadır.

Alan adınızı aldıktan sonra, web sitenizi yayınlamak için hosting almanız gereklidir. Alan adınız sadece web sitenizin internetteki adı ve adresidir. Alan adı olmaz ise internet kullanıcıları web sitenize sadece IP adresiyle ulaşabilir. Hosting veya barındırma hizmeti ise web sitenizde yayınlamak istediğiniz sayfaları, resimleri veya dökümanları internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Her internet sitesi bir kaynak tüketimine sahiptir. Kötü kodlanmış internet siteleri, komşu internet sitelerine zarar verebileceği için kullanım limitlendirilmiştir. %100 CPU, 1 işlemci çekirdeği , %200 CPU, 2 işlemci çekirdeği kullanım hakkına işaret eder.
Bireysel web hosting paketinizde alan adı limitiniz ölçeğinde farklı site barındırabilirsiniz. Kontrol panelinizden eklenti alan adları başlığından ek alan adları ekleyebilirsiniz.
Tüm web hosting paketlerimiz tüm PHP 7 sürümlerini performanslı olarak çalıştırmaktadır.
Ioncube’un tüm versiyonlarını destekleyen sistemimizde, lisanslı yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.
Inode limiti web hosting hesabınızda barındırabileceğiniz en fazla dosya adedini (html, php, resim dosyaları v.b.) belirten bir birimdir. Hiçbir paketimizde Inode limiti yoktur. Tüm alan sizin kullanımınız için ayrılmıitır.
200’den fazla popüler uygulamayı, hiçbir teknik bilginiz olmadan tek tuşa ile ücretsiz olarak kurabilirsiniz.
Sunucularımızda Cron Job (Zamanlanmış Görevler) limiti bulunmamaktadır. Her dakika görev çalıştırabilirsiniz.

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.