Kişiye Özel Paylaşımsız Fransa Lokasyon VPN

8 Farklı Ülkeden VPN Hizmeti! İşletmenize Uygun Paketi Aşağıdan Seçebilirsiniz

168.90 ₺2027.90 ₺

129.90 ₺Aylık 1559.90 ₺Yıllık

Kişiye Özel Paylaşımsız
Eş Zamanlı Hesap 2 Adet
Paylaşımsız IP
Log Tutulmaz
Trafik Limitsiz
İşletim Sistemi Windows, MacOS, Linux, Android, IOS
Desteklenen Platformlar
Mobil Uygulama
Hemen Teslim
Canlı Destek
Paylaşımsız VPN
Kişiye Özel Paylaşımsız
Eş Zamanlı Hesap 2 Adet
Paylaşımsız IP
Log Tutulmaz
Trafik Limitsiz
İşletim Sistemi Windows, MacOS, Linux, Android, IOS
Mobil Uygulama
Hemen Teslim
Canlı Destek
İlk Ay Sadece 1 TL12 Yerine 10 Ay Öde

168.90 ₺2027.90 ₺

129.90 ₺*İlk Ay1559.90 ₺Yıllık

Fransa için En İyi VPN

Fransa VPN servisi ile birlikte internette bulunmayı güvenli, kesintisiz ve sorunsuz hale getirebilirsiniz. Sanal özel ağlar olarak tanımlanan VPN servisi kurumlardan bireysel kullanıcılara kadar her zaman en iyi sonuçları yaratıyor.

Fransa VPN Hizmeti Nedir?

Fransa VPN hizmeti IP adresinin Fransa olduğu ve interneti kullanan kullanıcıların Fransa merkezli olarak web bağlantısı sağladıkları sanal ağdır. Temel olarak VPN pek çok protokolü ve teknolojiyi bir arada tutar. Bir bilgisayardan karşı tarafta yer alan diğer bilgisayar ile arasında olan iletişim özel yöntemler ile şifrelenmektedir. Bu sayede ise gizlilik o kadar çok artmaktadır. Aynı zamanda web için koyulmuş olan kısıtlamalar da ortadan kalkar ve erişim engeli olan ağlara ulaşmak da sorunsuz hale gelir.


Gerçek IP adresinin saklanarak Fransa IP adresi ile webe bağlanmayı sağlayan bu yöntem pek çok kişi ve kuruluş tarafından internet deneyimini iyileştirmek ve güvenli hale getirmek için tercih edilir. Herhangi bir ağa bağlantı kurarken bağlantının şifrelenmesini sağlayarak kimliğin tespit edilmemesini sağlayan bu yöntem ile birlikte internette bölgesel erişim kısıtlaması getirilmiş olan sitelere erişim sağlamak da sorunsuz hale gelir.


VPN türleri temelde donanım tabanlı ve yazılım tabanlı olarak ikiye ayrılır. İşletim sistemleri üzerinde farklı VPN protokolleri gömülü olarak bulunabilir. Ancak bu türden VPN servisleri bağlantıyı tam olarak şifreleyemedikleri için istenen güvenli bağlantının kurulması oldukça zor olur. Fransa VPN hizmeti ise sanal ağ bağdaştırıcısı kurularak tüm trafiğin VPN üzerine aktarılmasını sağlar. Böylece bağlanılan VPN sunucu üzerinden internet kullanabilirsiniz.

Fransa VPN Kullanım Amaçları

Fransa VPN kullanım amaçları olarak kullanıcılar açısından oldukça avantajlıdır. Öncelikle VPN kullanımı kurumlar arasında olan iletişimin güvenli hale gelmesi için kullanılmaktadır. İnternette bulunan takip, gizlilik ihlali ve benzeri sonuçların ortaya çıkması ile birlikte sadece firmalar için değil bütün web kullanıcıları için popüler bir uygulamaya dönüşmüştür.


İnternetteki veri akışının güvenliğini ve gizliliğini sağlayan VPN, böylece iletişimin sekteye uğramadan güvenli şekilde verilerin karşı tarafa iletilmesine yardımcı olur. Bu da her bağlantı için yüksek güvenlik oluşturduğu gibi aynı şekilde hassas verilerin de korunmasında etkilidir. Özellikle kurumlar arasında iletişimin sorunsuz hale getirilmesi için önemli yararlar sunar. Kurum verilerinin güvenliğinin sağlanması açısından verimli olan VPN, bilgilerin üçüncü taraflarca görüntülenmesini engeller.


Web siteleri için getirilen yasaklamaları da Fransa VPN hizmeti ile ortadan kaldırmak mümkündür. Bu tarzdan kısıtlamalar tamamen VPN ile ortadan kaldırılır. VPN yapısı gereğince DNS istekleri ile birlikte tüm trafiğin kriptolanmasını sağladığı için erişim engelini ortadan kaldırır. Aynı zamanda devletlerin de kullanıcı takibi yapmasını ortadan kaldırır. İnterneti anonim olarak kullanmayı sağladığından daha güvenli, sorunsuz ve işlevsel bir web kullanımını da mümkün kılar. Bu sayede internet keyfi çok daha üst düzey yaşanıyor.

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

Canlı Destek DESTEK
Hızlı Hosting

Hızlı ve Güvenilir Web Hosting

İstatistiklere göre internet kullanıcılarının %80'ninden fazlası yavaş olan web sitelere ikinci defa girmemektedir. Firma olarak kullanıcılarımıza yüksek performans sağlamanın sorumluluğunu hissetmekteyiz ve sizler için sunucularımıza son teknolojiler ve yazılamlarla donattık, web sitelerinizin internet kullanıcılarına beklentilerini karşılayacak güçlü web hosting paketleri oluşturduk. %100 türkçe kullanımı son derece basit ve anlaşılır yönetim panelleri sunarak sorunsuz şekilde web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteli web hosting hizmeti almak sizinde hakkınız! Memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içinde sorgusuz para iade garantisi sunuyoruz!

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma Desteği

Memnun olmadığınız hosting firmasından internet sitelerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. Web sitemiz üzerinden destek talebinde bulunmanız doğrultusunda uzman destek ekibimiz web sitelerinizi kayıpsız bir şekilde taşıma işleminizi tamamlamaktadır. Site taşıma işlemi bittikten sonra sizlere haber verilmektedir.

Destek Ekibi

Sorunlarına Çözüm Üretmek İçin Sabırsızlanıyoruz!

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini yerine getirebilmek için günün 24 saati sizlere destek sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz durumda her zaman yanınızda olan canlı destek ekibimiz ile anında geri dönüş alabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip kadromuz ile sunucu ve web siteleriniz emin ellerde.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting veya barındırma bir web sitenin içeriklerini yani sayfalarını, resimlerini, videolarını ve diğer içeriklerini yayınlanması için internet kullanıcılarının erişebileceiği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Bireysel web hosting paketleri daha çok bloglar, küçük işletmeler ve kişisel web siteleri için tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise bireysel kullanıcıların ucuz hosting ve aynı zamanda hızlı hosting aramalarından dolayı oluşturulmuş paketlerdir.

Bireysel hosting, büyük çaptaki e-ticaret veya kurumsal web siteleri için önerilmez, bunun nedeni ise performans açısından yetersiz kalması ve barındırma alanının düşük olmasından kaynaklanmaktadır.

Alan adınızı aldıktan sonra, web sitenizi yayınlamak için hosting almanız gereklidir. Alan adınız sadece web sitenizin internetteki adı ve adresidir. Alan adı olmaz ise internet kullanıcıları web sitenize sadece IP adresiyle ulaşabilir. Hosting veya barındırma hizmeti ise web sitenizde yayınlamak istediğiniz sayfaları, resimleri veya dökümanları internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Her internet sitesi bir kaynak tüketimine sahiptir. Kötü kodlanmış internet siteleri, komşu internet sitelerine zarar verebileceği için kullanım limitlendirilmiştir. %100 CPU, 1 işlemci çekirdeği , %200 CPU, 2 işlemci çekirdeği kullanım hakkına işaret eder.
Bireysel web hosting paketinizde alan adı limitiniz ölçeğinde farklı site barındırabilirsiniz. Kontrol panelinizden eklenti alan adları başlığından ek alan adları ekleyebilirsiniz.
Tüm web hosting paketlerimiz tüm PHP 7 sürümlerini performanslı olarak çalıştırmaktadır.
Ioncube’un tüm versiyonlarını destekleyen sistemimizde, lisanslı yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.
Inode limiti web hosting hesabınızda barındırabileceğiniz en fazla dosya adedini (html, php, resim dosyaları v.b.) belirten bir birimdir. Hiçbir paketimizde Inode limiti yoktur. Tüm alan sizin kullanımınız için ayrılmıitır.
200’den fazla popüler uygulamayı, hiçbir teknik bilginiz olmadan tek tuşa ile ücretsiz olarak kurabilirsiniz.
Sunucularımızda Cron Job (Zamanlanmış Görevler) limiti bulunmamaktadır. Her dakika görev çalıştırabilirsiniz.

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.