Kişiye Özel Paylaşımsız İngiltere Lokasyon VPN

8 Farklı Ülkeden VPN Hizmeti! İşletmenize Uygun Paketi Aşağıdan Seçebilirsiniz

168.90 ₺2027.90 ₺

129.90 ₺Aylık 1559.90 ₺Yıllık

Kişiye Özel Paylaşımsız
Eş Zamanlı Hesap 2 Adet
Paylaşımsız IP
Log Tutulmaz
Trafik Limitsiz
İşletim Sistemi Windows, MacOS, Linux, Android, IOS
Desteklenen Platformlar
Mobil Uygulama
Hemen Teslim
Canlı Destek
Paylaşımsız VPN
Kişiye Özel Paylaşımsız
Eş Zamanlı Hesap 2 Adet
Paylaşımsız IP
Log Tutulmaz
Trafik Limitsiz
İşletim Sistemi Windows, MacOS, Linux, Android, IOS
Mobil Uygulama
Hemen Teslim
Canlı Destek
İlk Ay Sadece 1 TL12 Yerine 10 Ay Öde

168.90 ₺2027.90 ₺

129.90 ₺*İlk Ay1559.90 ₺Yıllık

İngiltere VPN Hizmeti

İngiltere VPN hizmeti interneti kısıtlama olmadan kullanmak isteyenlere hitap ediyor. Aynı zamanda şirketlerin şubeleri arasında bulunan iletişimi de şifreleyerek güvenli iletişimin sağlanması açısından yarar gösteriyor.

VPN Hizmeti Nedir?

VPN tanımı itibariyle birçok farklı protokol ve teknolojiyi bir arada tutmaktadır. Temelde ise bir bilgisayarın karşı tarafa diğer bilgisayar arasında olan iletişiminin güvenli hale getirilerek tünel kurmasını sağlamaktadır. Söz konusu tünel içinden geçen veri şifrelendiğinden ötürü araya girecek veya girmeye çalışacak kullanıcılar sadece şifrelenmiş olan veriyi görebileceğinden güvenlik üst düzey sağlanmış olur. Bu şifreleme seviyesi ne kadar iyi olursa gizlilik de o kadar güvenli olmaktadır. Aynı zamanda da tüm veri akışı da söz konusu tünel içinde olduğunda tam koruma sağlanır.


Bu sayede hem güvenli bir internet kullanımı hem de şirketlerin şubelerine ulaşımı açısından üçüncü tarafların verileri ele geçirmesi engellenmiş olmaktadır. Gerçek IP adresi gizlenerek farklı IP adresi üzerinden bağlanmayı sağlayan bu hizmet ile birlikte internet daha güvenli hale getirilmiş olur.


İngiltere VPN ise adres tanımı yani IP olarak İngiltere’yi kullanmaktadır. Böylece İngiltere dışından internete girildiğinde bile IP adresi buraya tanımlandığından kullanım İngiltere lokasyonlu olmaktadır. Bilgilerin de şifrelenmesini sağladığı için özellikle güvenlik açısından da yüksek veri güvenliği sağlanır.

İngiltere VPN Neden Tercih Edilmeli?

İngiltere VPN hizmeti pek çok avantajı beraberinde getirir. Bu olanaklar şu şekilde sıralanabilir;

  • İçerik engelinin kaldırılması; pek çok web sitesi günümüzde yerel kısıtlamalara tabiidir. Eğer siteye İngiltere tarafından erişim engeli getirilmediyse VPN ile siteye sorunsuz giriş yapılabilir. İngiltere’de yasaklı site sayısı son derece kısıtlıdır ve bu yüzden pek çok siteye kolayca erişim sağlayabilirsiniz.
  • Anonim internet kullanımı; İngiltere IP adresi ile birlikte internette kimlik koruma da mümkün hale geliyor. Bu durum özellikle webde yaptığı işleri gizli tutmak için avantajlar yaratıyor.
  • Bağlantının güvenli hale getirilmesi; IP adresinin farklı olmasının yanında tüm veriler de koruma altında kalır. Böylece tamamen kullanıcının kullanım şekline yönelik olarak belirlenir. Başka kişiler tarafından bağlantı görüntülemez, kayıt altına alınamaz veya izlenemez. Bu durum ise bireysel kullanıcılar kadar özellikle firmalar açısından da önem taşır.

VPN Ne Kadar Güvenlik Sunuyor?

VPN güvenlik açısından üst düzey verilere sahiptir ve bu bakımdan kullanımı işlevsel hale getirmektedir. Ancak her VPN uygulaması tam güvenlik sağlayamayabilir. Bu yüzden VPN uygulaması için doğru tercihin yapılmasına dikkat edilmelidir. VPN’in ortaya çıkma amacı güvenliği en iyi şekilde sağlamak olsa bile her uygulama bunu sağlayamayabilir. Özellikle ücretsiz VPN uygulamaları kullanıcılarını memnun edecek özellikler taşımaz. İngiltere VPN hizmeti alacak olanlar da bu noktaya dikkat etmelidir. Güçlü kriptolama sunan VPN servisinden hizmet alındığında ancak tam anlamıyla güvenlik yerine getirilmiş olur. Ücretsiz servisler ise genel olarak güçlü kriptolama sunmamaktadır.

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

Canlı Destek DESTEK
Hızlı Hosting

Hızlı ve Güvenilir Web Hosting

İstatistiklere göre internet kullanıcılarının %80'ninden fazlası yavaş olan web sitelere ikinci defa girmemektedir. Firma olarak kullanıcılarımıza yüksek performans sağlamanın sorumluluğunu hissetmekteyiz ve sizler için sunucularımıza son teknolojiler ve yazılamlarla donattık, web sitelerinizin internet kullanıcılarına beklentilerini karşılayacak güçlü web hosting paketleri oluşturduk. %100 türkçe kullanımı son derece basit ve anlaşılır yönetim panelleri sunarak sorunsuz şekilde web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteli web hosting hizmeti almak sizinde hakkınız! Memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içinde sorgusuz para iade garantisi sunuyoruz!

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma Desteği

Memnun olmadığınız hosting firmasından internet sitelerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. Web sitemiz üzerinden destek talebinde bulunmanız doğrultusunda uzman destek ekibimiz web sitelerinizi kayıpsız bir şekilde taşıma işleminizi tamamlamaktadır. Site taşıma işlemi bittikten sonra sizlere haber verilmektedir.

Destek Ekibi

Sorunlarına Çözüm Üretmek İçin Sabırsızlanıyoruz!

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini yerine getirebilmek için günün 24 saati sizlere destek sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz durumda her zaman yanınızda olan canlı destek ekibimiz ile anında geri dönüş alabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip kadromuz ile sunucu ve web siteleriniz emin ellerde.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting veya barındırma bir web sitenin içeriklerini yani sayfalarını, resimlerini, videolarını ve diğer içeriklerini yayınlanması için internet kullanıcılarının erişebileceiği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Bireysel web hosting paketleri daha çok bloglar, küçük işletmeler ve kişisel web siteleri için tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise bireysel kullanıcıların ucuz hosting ve aynı zamanda hızlı hosting aramalarından dolayı oluşturulmuş paketlerdir.

Bireysel hosting, büyük çaptaki e-ticaret veya kurumsal web siteleri için önerilmez, bunun nedeni ise performans açısından yetersiz kalması ve barındırma alanının düşük olmasından kaynaklanmaktadır.

Alan adınızı aldıktan sonra, web sitenizi yayınlamak için hosting almanız gereklidir. Alan adınız sadece web sitenizin internetteki adı ve adresidir. Alan adı olmaz ise internet kullanıcıları web sitenize sadece IP adresiyle ulaşabilir. Hosting veya barındırma hizmeti ise web sitenizde yayınlamak istediğiniz sayfaları, resimleri veya dökümanları internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Her internet sitesi bir kaynak tüketimine sahiptir. Kötü kodlanmış internet siteleri, komşu internet sitelerine zarar verebileceği için kullanım limitlendirilmiştir. %100 CPU, 1 işlemci çekirdeği , %200 CPU, 2 işlemci çekirdeği kullanım hakkına işaret eder.
Bireysel web hosting paketinizde alan adı limitiniz ölçeğinde farklı site barındırabilirsiniz. Kontrol panelinizden eklenti alan adları başlığından ek alan adları ekleyebilirsiniz.
Tüm web hosting paketlerimiz tüm PHP 7 sürümlerini performanslı olarak çalıştırmaktadır.
Ioncube’un tüm versiyonlarını destekleyen sistemimizde, lisanslı yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.
Inode limiti web hosting hesabınızda barındırabileceğiniz en fazla dosya adedini (html, php, resim dosyaları v.b.) belirten bir birimdir. Hiçbir paketimizde Inode limiti yoktur. Tüm alan sizin kullanımınız için ayrılmıitır.
200’den fazla popüler uygulamayı, hiçbir teknik bilginiz olmadan tek tuşa ile ücretsiz olarak kurabilirsiniz.
Sunucularımızda Cron Job (Zamanlanmış Görevler) limiti bulunmamaktadır. Her dakika görev çalıştırabilirsiniz.

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.