Kişiye Özel Paylaşımsız Kanada Lokasyon VPN

8 Farklı Ülkeden VPN Hizmeti! İşletmenize Uygun Paketi Aşağıdan Seçebilirsiniz

168.90 ₺2027.90 ₺

129.90 ₺Aylık 1559.90 ₺Yıllık

Kişiye Özel Paylaşımsız
Eş Zamanlı Hesap 2 Adet
Paylaşımsız IP
Log Tutulmaz
Trafik Limitsiz
İşletim Sistemi Windows, MacOS, Linux, Android, IOS
Desteklenen Platformlar
Mobil Uygulama
Hemen Teslim
Canlı Destek
Paylaşımsız VPN
Kişiye Özel Paylaşımsız
Eş Zamanlı Hesap 2 Adet
Paylaşımsız IP
Log Tutulmaz
Trafik Limitsiz
İşletim Sistemi Windows, MacOS, Linux, Android, IOS
Mobil Uygulama
Hemen Teslim
Canlı Destek
İlk Ay Sadece 1 TL12 Yerine 10 Ay Öde

168.90 ₺2027.90 ₺

129.90 ₺*İlk Ay1559.90 ₺Yıllık

Kanada VPN Hizmeti

Kanada VPN hizmeti internet kullanımınızı çok daha verimli ve keyifli hale getiriyor. Bunun yanında güvenlik açısından da verilerinizin üst düzey korunmasında yardımcı oluyor. Kanada VPN servisleri bireysel ve kurumsal internet kullanıcıları için önemli avantajlar içeriyor.

Kanada VPN Neden Kullanılır?

Kanada VPN servisleri en temel olarak Kanada’yı temel alan ve internet erişimini de bu ülkedenmiş gibi sağlayan servislerdir. Kanada, internet özgürlüğü bakımından dünyanın sayılı ülkeleri arasındadır ve web üzerine önemli olaylar dışında müdahalesi bulunmamaktadır. Bu kapsamda internete bağlantı IP adresiniz Kanada merkezli olduğunda webde sınırsız keyif yaşayabilirsiniz. Bölgesel olarak getirilmiş olan kısıtlamaların dışına çıkarak internette çok keyifli şekilde web deneyimi yaşamanızı sağlayacak olan Kanada VPN servisleri, böylece internet kullanımınız için getirilen tüm kısıtlamaları da ortadan kaldırmayı başarıyor.


Sadece webdeki mevcut yasakları ortadan kaldırmak için değil aynı zamanda bilgileri tam güvenli hale getirmek için de avantaj sunuyor. VPN’nin temel kullanım amaçları arasında bilgisayarlar arasındaki ağdaki bilgileri kriptolama yer aldığı için veri güvenliğinin de üst düzey olarak gerçekleşmesi kalıyor. Buna göre özellikle firmalar ve şubeler arasında kurulan bağlantılarda sorunsuz bir iletişimin gerçekleşmesi ve üçüncü tarafların müdahalesinin önüne geçmek için gerçekleştirilen bağlantı yüksek güvenliğe çıkarılarak. Böylece çok hassas bilgileri bile VPN ile paylaşmak olası riskleri de ortadan kaldırıyor.


IP adresinin anonim hale gelmesine de olanak verdiği için Kanada VPN kullanarak web bağlantınızı anonim hale getirebilirsiniz. Bu sayede internette yapacağınız işlemler hiçbir şekilde kayıt altına alınmaz. VPN tüneli içerisinde bağlantılar anonim, yüksek güvenlik ve sınırsız erişim ile birlikte internet keyfinizi üst düzeye çıkarır.

Kanada VPN Neden Tercih Edilmeli?

Kanada VPN kullanmak internete girişte bağlantınıza tanımlanan IP adresini Kanada olarak belirleyecektir. Normal koşullarda her internet bağlantısı için giriş yapılan ülkedeki atanan IP kullanılır. Bu IP bölgesel kısıtlamalara tabii olduğundan web erişimi kısıtlanmış olan sitelere giriş yapamazsınız. Aynı şekilde çeşitli oyun veya sunucu serverları içinde kayıt edilmiş IP adresiniz de yasaklandığınızda kısıtlamayı beraberinde getirir. Kanada VPN hizmeti ise tüm bu kısıtlamaları ortadan çok kolay şekilde kaldırmanıza yardımcı olur. Gerek server gerekse de web siteleri için erişim kısıtlamalarını çok kolay şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.


Her kullanıcı için web güvenliği çok önemli olsa da özellikle kurumlar arasında iletişimde yüksek güvenlik gerektiren bilgiler paylaşıldığı için güvenlik daha da önem taşıyor. Bu türden bağlantıların sorunsuz kurulması ve gerçekleştirilmesi için de VPN hizmeti ile verileriniz yüksek kriptolamaya maruz kalır. Böylece üçüncü taraflar verileri ele geçirmek istediğinde şifreyi çözemez ve verilere ulaşamaz. Kurumlar arası iletişimi de yüksek güvenli hale getirecek olan VPN bu bakımdan da beklentilerinizi doğru karşılar.

İsim Kaydet güvencesi ile sunulan VPN hizmetlerinden memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde ödemeniz de iade ediliyor!

Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Yaşadığınız problemlerinizi 7/24 canlı destek hattından bizlere iletebilirsiniz.

Canlı Destek DESTEK
Hızlı Hosting

Hızlı ve Güvenilir Web Hosting

İstatistiklere göre internet kullanıcılarının %80'ninden fazlası yavaş olan web sitelere ikinci defa girmemektedir. Firma olarak kullanıcılarımıza yüksek performans sağlamanın sorumluluğunu hissetmekteyiz ve sizler için sunucularımıza son teknolojiler ve yazılamlarla donattık, web sitelerinizin internet kullanıcılarına beklentilerini karşılayacak güçlü web hosting paketleri oluşturduk. %100 türkçe kullanımı son derece basit ve anlaşılır yönetim panelleri sunarak sorunsuz şekilde web sitelerinizi kolaylıkla yönetebilmenizi sağlıyoruz. Kaliteli web hosting hizmeti almak sizinde hakkınız! Memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içinde sorgusuz para iade garantisi sunuyoruz!

Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma Desteği

Memnun olmadığınız hosting firmasından internet sitelerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. Web sitemiz üzerinden destek talebinde bulunmanız doğrultusunda uzman destek ekibimiz web sitelerinizi kayıpsız bir şekilde taşıma işleminizi tamamlamaktadır. Site taşıma işlemi bittikten sonra sizlere haber verilmektedir.

Destek Ekibi

Sorunlarına Çözüm Üretmek İçin Sabırsızlanıyoruz!

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini yerine getirebilmek için günün 24 saati sizlere destek sunmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz durumda her zaman yanınızda olan canlı destek ekibimiz ile anında geri dönüş alabilirsiniz. Alanında uzman teknik ekip kadromuz ile sunucu ve web siteleriniz emin ellerde.

Sıkça Sorulan Sorular

Hosting veya barındırma bir web sitenin içeriklerini yani sayfalarını, resimlerini, videolarını ve diğer içeriklerini yayınlanması için internet kullanıcılarının erişebileceiği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Bireysel web hosting paketleri daha çok bloglar, küçük işletmeler ve kişisel web siteleri için tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise bireysel kullanıcıların ucuz hosting ve aynı zamanda hızlı hosting aramalarından dolayı oluşturulmuş paketlerdir.

Bireysel hosting, büyük çaptaki e-ticaret veya kurumsal web siteleri için önerilmez, bunun nedeni ise performans açısından yetersiz kalması ve barındırma alanının düşük olmasından kaynaklanmaktadır.

Alan adınızı aldıktan sonra, web sitenizi yayınlamak için hosting almanız gereklidir. Alan adınız sadece web sitenizin internetteki adı ve adresidir. Alan adı olmaz ise internet kullanıcıları web sitenize sadece IP adresiyle ulaşabilir. Hosting veya barındırma hizmeti ise web sitenizde yayınlamak istediğiniz sayfaları, resimleri veya dökümanları internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

Her internet sitesi bir kaynak tüketimine sahiptir. Kötü kodlanmış internet siteleri, komşu internet sitelerine zarar verebileceği için kullanım limitlendirilmiştir. %100 CPU, 1 işlemci çekirdeği , %200 CPU, 2 işlemci çekirdeği kullanım hakkına işaret eder.
Bireysel web hosting paketinizde alan adı limitiniz ölçeğinde farklı site barındırabilirsiniz. Kontrol panelinizden eklenti alan adları başlığından ek alan adları ekleyebilirsiniz.
Tüm web hosting paketlerimiz tüm PHP 7 sürümlerini performanslı olarak çalıştırmaktadır.
Ioncube’un tüm versiyonlarını destekleyen sistemimizde, lisanslı yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.
Inode limiti web hosting hesabınızda barındırabileceğiniz en fazla dosya adedini (html, php, resim dosyaları v.b.) belirten bir birimdir. Hiçbir paketimizde Inode limiti yoktur. Tüm alan sizin kullanımınız için ayrılmıitır.
200’den fazla popüler uygulamayı, hiçbir teknik bilginiz olmadan tek tuşa ile ücretsiz olarak kurabilirsiniz.
Sunucularımızda Cron Job (Zamanlanmış Görevler) limiti bulunmamaktadır. Her dakika görev çalıştırabilirsiniz.

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.