Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

 

Satış Ortaklığı Kullanım Şartları

 1. Satış ortaklığı sistemi isimkaydet.com'a ilk üyelik esnasında varsayılan olarak kapalıdır.
 2. Müşteri, komisyon kazanabilmek için, isimkaydet.com müşteri paneli üzerinden ilgili menüden satış ortaklığı sistemini aktive etmelidir.
 3. Satış ortaklığı aktive olduktan sonra müşteriye özel bir kod verir. Verilen kod vasıtası ile isimkaydet.com sistemine üye olan kişiler yazılım tarafından takip edilmekte ve yaptıkları alışveriş şatış ortağı müşterinin hesabına istatistik olarak kaydedilmektedir.
 4. Referans sistemi ile üye olan kullanıcı satın alma gerçekleştiğinde, satış ortağı müşteri belirli bir oranda komisyon kazanmaya hak kazanır. Satış ortağı müşteriyi teşvik etmek amaçlı, 10,00 TL kazanım, satış ortaklığı sisteminin aktive edilmesi ile birlikte satış ortağının hesabına eklenir.
 5. Müşteri alışverişinden sonra hesaplanan komisyon tutarı, müşterinin alışverişinden 45 gün sonra satış ortağı müşterinin hesabına istatistik olarak işlenir.
 6. Referans sistemi ile satın alan müşterinin ilk ödemesi ile birlikte, ödenen tutarın; Web hosting paketlerinde %25, Türkiye merkezli sanal sunucu paketlerinde %25 oranı satış ortağı müşterinin hesabına istatistik olarak eklenir. Devam eden ödemelerde ve alan adı kayıt veya yenileme işlemlerinde herhangi bir komisyon kazanılmaz.
 7. Toplam kazanılan komisyon tutarı en az 50,00 TL'ye ulaştığında, satış ortağı müşteri komisyonunu kullanmak istediğini sistem üzerinden isimkaydet.com'a iletir.
 8. Kazanılan komisyon isimkaydet.com üzerinde harcamak üzere kredi olarak satış ortağı müşterinin hesabına işlenir. Kazanılan komisyon tutarı iade, nakit, havale olarak talep edilemez. Söz konusu kredi sadece isimkaydet.com üzerinden alışverişlerde kullanılabilir.
 9. Kazanılan kredi ile, tüm alan adı satın alma, transfer etme işlemleri, web hosting paketleri, Türkiye merkezli sanal sunucu hizmetleri satın alınabilir, mevcut hizmet süresine ek süre satın alınabilir.
 10. Eğer 45 gün içerisinde referans ile gelen müşteri satın aldığı hizmeti iptal ederek, iade alırsa, satış ortağı müşteri komisyon kazanımı hakkını kaybeder.
 11. Satış ortaklığı ile satın alınan hiç bir hizmet iade edilmez.
 

İnternet sitemizi kullanarak Hizmet ve Kullanım Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.